Instagram Hesabımı Nasıl Dondururum

  Instagram Hesabımı Nasıl Dondururum

  Instagram kullanmaya biraz ara vermek niyetindeyseniz eğer hesabınızı geçici olarak kapatabilirsiniz. Instagram hesabınızı silmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz

  Hesabınızı dondurduğunuz da profiliniz ve profiliniz de yayınladığınız fotoğraflar, videolar, yorumlar ve beğenmeler  tekrar giriş yaparak hesabınızda yeniden aktif olana kadar gizlenir.

  Hesabınızı geçici olarak kapatmak için https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/  linke tıklayın ya da kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırın. Adım adım gidip yapmak istiyorsanız aşağıdaki seçenekleri takip ediniz:

  instagram hesabımı nasıl dondururum
  instagram hesabımı nasıl dondururum
    1. instagram.com’a bilgisayarınızda kullandığınız herhangi tarayıcıdan veya telefonunuzda kullandığınız herhangi tarayıcıdan giriş yapın. Instagram hesabınızı Instagram uygulamasının içinden geçici olarak kapatmak mümkün değildir.
    2. Sağ üst kısım bulunan simgeye tıklayın ve Profili Düzenle‘ yi seçin.
    3. Ekranda aşağıya doğru inin ve sağ altta gördüğünüz Hesabımı geçici olarak kapat‘ a tıklayın veya dokunun.

    

   1. Hesabını neden kapatıyorsun? sorusunun yanında bulundan açılır menüden seçiminizi yapın ve hesap şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kapatma seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğiniz zaman görünür.
   2. Hesabı Geçici Olarak Kapat‘ a tıklayın veya dokunun.