Investing Hesabı Nasıl Silinir

  Investing Hesabı Nasıl Silinir

  Investing Hesabı Nasıl Silinir: 2007’de kurulan Investing.com’un  Seul, Tokyo, Milan, Mumbai, Madrid, Ho Chi Minh (Saigon),  Sao Paulo, Shenzen ve Tel Aviv deki ofislerinde toplam 300′ den fazla çalışanı bulunmaktadır.

  Dünyanın en büyük 3 finans sitesi arasında kendisine yer bulan Investing.com, 21 milyonun üzerinde aylık kullanıcısı bulunmaktadır. 44 dilde yayın yapıyor ve 250 borsa için anlık veriler, analizleri, son dakika haberleri, finans araçları, grafikler ve fiyatları  sunan bir finans piyasaları platformudur.

  Investing.com, 300 binden fazla ücretsiz anlık fiyat & alarm, kişisel alarmlar takvimler, kişiselleştirilmiş portföy, hesaplayıcılar ve finansal görüşler gibi finans piyasası araçlarına sınırsız erişim imkanı sunar.

  Küresel hisse piyasalarına ek olarak Kripto Paralar, Emtia, Dünya Dövizleri, Dünya Endeksleri, Fon ve Faiz Oranları, Tahviller, ETF’ler, Vadeli İşlemler ve Opsiyonlar’la ilgili veri de Investing.com sitesinde sunulmaktadır.

   

  Investing.com Hesap Silme

  Hesabınızı hızlıca silmek için investing.com sitesinde oturum açınız. Sağ üstte bulunan “Profil > Ayarlar > Hesabı Kapat” adımlarını tıklayınız

  Investing Hesabı Nasıl Silinir
  Investing Hesabı Nasıl Silinir

  Açılan ekranda investing.com hesabınızı silme sebebinizi belirtin ve “İleri” butonuna tıklayın. Sonra gelecek ekranı “Onayla” butonuna tıklıyor ve investing.com hesabımızı silmiş oluyoruz.