IQ Option Hesap Silme

  IQ Option Hesap Silme

  IQ Option Hesap Silme: 2013 yılında Dmitry Zaretsky tarafından kurulan IQ  Option günümüzde 178 ülkede milyonlarca kullanıcıya sahiptir. IQ Option, çok çeşitli enstrümanlar alıp satabileceğiniz bir ticaret platformudur. Bunlar arasında Forex, Kripto, Hisse Senetleri, Emtialar, Endeksler ve ETF’lerde CFD’ler bulunmaktadır. Alım satım için mevcut varlıkları Varlıklar sekmesinde bulabilir ve fiyat performansının yanı sıra alım satım saatlerini de kontrol edebilirsiniz.

  IQ Option hesabını silebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

   

  IQ Option Hesabı Devre Dışı Bırak

  IQ Option hesabını geçiçi olarak devre dışı bırakabilirsiniz. Hesabınız kapatıldıktan sonra, oturum açamaz veya işlem yapamazsınız. IQ Option destek ekibi ile görüşür ve hesabınızı yeniden aktif edebilirsiniz.

  IQ Option web platformunda oturum açın ve hesabınızı devre dışı bırakmak için  https://iqtrading.asia/tr/profile/settings bağlantı adresine tıklayın.  “Hesabı Kapat > Onayla adımlarını izleyin.

   

  IQ Option Hesap ve Kişisel Veri Silme

  Hesabınızın ve kişisel verilerinizin silinmesi işlemi kalıcıdır. Hesabınıza erişemeyecek, işlem yapamayacak veya IQ Option hizmetlerinin hiçbirinden yararlanamayacaksınız.

  NOT: Kişisel veri silme isteğinizi göndermeden önce, kalan açık pozisyonları ve bekleyen emirleri kapatmanız gerekiyor.

  Mobil uygulaması ile IQ Option hesabını silmek için “Profil > Ayarlar > Hesap  ve Kişisel Veri Silme > Onayla” adımlarına takip edin.

  IQ Option web platformunda oturum açın ve hesabınızı silmek için  https://iqtrading.asia/tr/profile/settings bağlantı adresine tıklayın. Açılan sayfada Hesap ve Kişisel Veri Silme başlığı altında bulunan “Silme İste” ye tıkla.

   

  “Hesap ve Kişisel Veri Silmeyi Onayla

  Hesabınızı ve tüm Kişisel Verilerinizi silmek istediğinizden emin misiniz?
  Hesabınıza erişemeyecek, herhangi bir işlem gerçekleştiremeyecek veya IQ Option hizmetlerinin hiçbirinden yararlanamayacaksınız.

  Bu İsteği göndermeden önce hesabınızdaki kullanılabilir bakiyede bulunan tüm parayı çekmenizi tavsiye ederiz.

  Sözleşmemiz ve yürürlükteki yasalar uyarınca, kişisel verilerinizi silme işlemini başlatmışken aynı anda size hizmetlerimizi sunamıyoruz. İşlem tamamlandıktan sonra, sözleşme ilişkimiz sona erecektir.”

  Onayla” butonuna tıkla

   

  Hesap ve Kişisel Veri Silme İstendi. İsteğin işlenmesi 30 iş gününü bulabilir. Konu hakkında daha fazla bilgi içeren e-postalar alacaksınız. Belirtilen tarihten itibaren 14 gün dolduktan sonra, hesabınız tamamen engellenecek ve hesabınıza erişim hakkınız olmayacaktır.

   

  IQ Option platformuna facebook veya google mail ile oturum açıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

   

  Facebook Uygulama İzinlerini Kaldır:

  – Facebook’un sağ üst köşesinden menüye tıklayın.

  – Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından “Ayarlar”‘a tıklayın.

  – Sol menüden Uygulamalar ve İnternet Siteleri’ne tıklayın.

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya oyunların yanındaki kutuya tıklayın.
  Kaldır’a tıklayın.

  – Uygulamayı veya oyunu kaldırmanızın ardından, uygulama veya oyun zaman tünelinizde paylaşımda bulunamaz. Eski bir gönderiyi görmeye devam ediyorsanız, gönderiyi kaldırabilirsiniz.

   

   

  Google Uygulama İzinlerini Kaldır:

  – Gmail hesabınızda oturum açın ve https://myaccount.google.com/u/3/permissions adresine tıklayın

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya hizmeti seçin.

  – Erişimi Kaldır’ı seçin.