Issuu Hesap Silme

Issuu Hesap Silme

Issuu.com ücretsiz bir elektronik yayıncılık platformudur. Bünyesinde dergiler, kataloglar, gazeteler barındıran site, çevrimiçi yayın yapan birçok yayımcı tarafından kullanılan Issuu 2006 yılında kurulmuş olup merkezi Palo Alto, CA’da bulunur. Ayrıca Kopenhag, Berlin ve New York’ta ofisleri bulunan Issuu.com sitesindeki hesabınızı nasıl kalıcı sileceğiniz Issuu hesap silme yazımızda anlatıyoruz

Her gün, 20.000’den fazla yeni yüklenen yayın, Issuu’nun sitesini ve mobil uygulamalarını kullanarak, dergilerden, gazetelerden ve portföylerden, kataloglara, DIY rehberlerine, topluluk programlarına ve sevdikleri şeyleri keşfetmek ve onlarla bağlantı kurmak için dünyadaki aktif okuyucuların kullanımına anında hazır hale geliyor.

Issuu Abonelik İptal Etme

– Eğer bir IssuU ÜCRETLİ üyeliğiniz varsa hesabı https://issuu.com/home/services?issuu_product=header&issuu_subproduct=payment&issuu_context=services&issuu_cta=services_plans bağlantı adresine tıklıyoruz.

– ” Services & Plans” sekmesi altında, Temel plan açıklamasının altında “Downgrade” seçeneğini seçin ve ardından devam ediyoruz

issuu hesap silme
issuu hesap silme

– İndirme işlemini tamamlamak için sonraki ekranlardaki talimatları izleyin. İşlemin sonunda, bir iptal onayı penceresi açılacaktır.

Başarıyla düşürüldükten sonra, sistem size Aboneliğinizin son kullanma tarihini söyler; Aboneliğiniz ve avantajlarınız son kullanma tarihinize kadar kullanımınıza devam edecektir.

NOT: Hesabınızda ödenmemiş bir bakiye varsa, Temel planının altına düşemezsiniz. Bu konuda yardım için, lütfen sayfanın sağ altındaki ” HELP ” butonu ile destek ekibine başvurun.

Aboneliği iptal edersem yayınlarıma ne olur?
Aboneliğiniz sona erdikten sonra yayınlarınıza çevrimiçi olarak erişilebilir. Ne değişecek abonelik planınızla birlikte gelen özellikler olacaktır.

 

Issuu Hesabımı Nasıl Silerim

https://issuu.com/home/settings/billing linkine tıklıyoruz.

– “Hesabı sil Hesabınızı silmek, profilinizi kalıcı olarak devre dışı bırakacak ve tüm yayınlarınızı silecektir. Bu geri alınamaz.”

Delete My Account” butonuna tıklıyoruz.

issuu hesap kapatma
issuu hesap kapatma

– “Hesabınızı silmek istediğinizden emin misiniz?

Tüm yayınlarınız ve istatistikleriniz de dahil olmak üzere hesabınız geri gelmeyecek şekilde kaybolacak

Onaylamak için lütfen e-posta adresinize gönderdiğimiz onay e-postasındaki linke tıklayın. **********@gmail.com. Bu e-postayı almazsanız, lütfen spam klasörünüzü kontrol edin.”

issuu hesabı nasıl silinir
issuu hesabı nasıl silinir

– Mailimize gelen “Please confirm deletion of your issuu account” başlıklı mail içindeki “Delete Account “butonuna tıklıyoruz.

“Issuu hesabınızın silinmesini onaylayın

Aşağıdaki bağlantıya tıklamak, Issuu hesabınızı silme işlemini tamamlayacaktır. Bu bağlantıyı gönderdikten sonra yayınlarınızdaki tüm istatistikleri kaybedeceğinizi lütfen unutmayın. Bu eylem geri alınamaz. Bu bağlantıyı açtığınız tarayıcıda oturum açtığınızdan emin olun.”

– Issuu hesabımızı silme sebebinizi belirtin ve “Delete My Account” butonuna basın. Issuu hesabımız silinmiştir

issuu hesap silme linki
issuu hesap silme linki