Jak Usunąć Moje Konto Twitch

  Jak Usunąć Moje Konto Twitch

  Jak Usunąć Moje Konto Twitch: Bez względu na to, jak popularna jest sieć społecznościowa lub usługa, użytkownicy mogą chcieć zamknąć swoje konta. Twitch daje użytkownikom, którzy chcą to zrobić, opcję usuwania i dezaktywacji swoich kont.

  Twitch to popularna usługa online do oglądania i oglądania cyfrowych transmisji wideo. Po założeniu w 2011 roku Twitch pierwotnie prawie całkowicie koncentrował się na grach wideo, ale od tego czasu rozszerzył się o transmisje wyłącznie do dzieł sztuki, programów muzycznych, programów i okazjonalnych seriali telewizyjnych.

  Usługa przesyłania strumieniowego ma ponad 2 miliony unikalnych transponderów każdego miesiąca, a ponad 17 000 z tych użytkowników zarabia na programie Twitch Partner, który oferuje proporczyki z dodatkowymi funkcjami, takimi jak streamery i miejsca docelowe reklam. Twitch został przejęty przez Amazon w 2014 roku i pozostaje jednym z najwyższych źródeł ruchu internetowego w Ameryce Północnej.

   

   

  Wyłącz Konto Twitch

  – Przede wszystkim logujemy się na nasze konto twitch.com

  – Klikamy link https://www.twitch.tv/user/disable-account, aby wyłączyć konto.

  – „Przykro nam, że się rozstajemy. Wyłączenie konta nie spowoduje usunięcia twoich informacji użytkownika. Skontaktuj się z nami, pisząc na adres support@twitch.tv, jeśli jest coś, co możemy zrobić, aby zmienić twoją decyzję..” na ekranie, aby otworzyć. Po przeczytaniu informacji możesz opcjonalnie podać swój powód i kliknąć przycisk „Wyłącz konto”.

   

  Wyłącz Konto Twitch
  Wyłącz Konto Twitch

   

   

  Trwale Usuń Konto Twitcha

  – Klikamy link https://www.twitch.tv/user/delete-account, aby usunąć nasze konto.

  – „Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto w serwisie Twitch? Spowoduje to trwałe usunięcie całej twojej zawartości oraz informacji osobistych, a ponadto wykorzystywanie nazwy jako swojego identyfikatora użytkownika nie będzie dłużej możliwe.” na ekranie, który zostanie otwarty Po przeczytaniu ostrzeżenia opcjonalnie podajemy powód i klikamy przycisk „Usuń konto”.

   

  Jak Usunąć Moje Konto Twitch
  Jak Usunąć Moje Konto Twitch

  – Wprowadzamy i potwierdzamy nasze hasło. Konto zostało usunięte.