Jak Usunąć Moje Konto Udemy

Jak Usunąć Moje Konto Udemy

Udemy to internetowa platforma edukacyjna z ponad 130 000 kursów wideo oglądanych przez ponad 50 000 ekspertów instruktorów, w ponad 60 językach, ponad 40 milionów zapisanych studentów. Jeśli chcesz zamknąć konto Udemy z jakiegokolwiek powodu, pomoże Ci nasz artykuł „Jak Usunąć Moje Konto Udemy”.

Zanim usuniemy nasze konto Udemy, przyjrzyjmy się jego funkcjom.

Istnieją kursy, w których można zapisać się na wiele różnych przedmiotów, od języków programowania, takich jak Python i Java, po kursy rozwoju osobistego, takie jak projektowanie, rysunek, pisanie i joga.

Kursy na ponad 2000 tematów, od kodowania i analizy danych po marketing, Photoshop i jogę oraz nowe kursy na najnowsze tematy, takie jak uczenie maszynowe, sztuczna inteligencja i Blockchain, są stale odnawiane.

 

Możesz uzyskać dostęp do bezpłatnych i płatnych kursów na:

– IT i oprogramowanie: certyfikacja IT, bezpieczeństwo cybernetyczne, CCNA, sieć i bezpieczeństwo itp.
– Języki: portugalski, hiszpański, angielski, chiński itp.
– Fotografia: fotografia cyfrowa, fotografia komercyjna, narzędzia fotograficzne, projektowanie wideo itp.
– Biznes: finanse, przedsiębiorczość, analiza finansowa, prezentacja, wystąpienie publiczne, kompetencje, autorstwo, dane i analizy (SQL, głębokie uczenie się, uczenie maszynowe, nauka danych i wiele innych).
– Rozwój osobisty: produktywność, finanse osobiste, przywództwo, kompetencje zawodowe, rozwój kariery itp.
– Muzyka: instrumenty muzyczne (fortepian, gitara i inne), podstawy muzyki, oprogramowanie muzyczne, techniki muzyczne itp.
– Wydajność w biurze: Google, Microsoft, Oracle, Apple, SAP itp.
– Szkolenie nauczycieli: tworzenie kursów online, kompetencje w zakresie prezentacji, projektowanie instrukcji itp.
– Marketing: Search Engine Optimization (SEO), Search Engine Marketing (SEM), marketing w mediach społecznościowych, marketing mobilny, podstawy marketingu, content marketing, marketing produktów itp.
– Zdrowie i fitness: medytacja, joga, obrona osobista, odżywianie itp.
– Projektowanie: projektowanie stron internetowych, projektowanie graficzne, rysowanie, narzędzia do projektowania (Photoshop, Adobe Illustrator i więcej), projektowanie doświadczenia użytkownika, projektowanie interfejsu użytkownika, myślenie projektantów itp.
– Styl życia: sztuka i rzemiosło, zabawa, podróże, szkolenie psów itp.
– Tworzenie oprogramowania: języki programowania (Ruby, Python, JavaScript, Java, Swift, C # i więcej), podstawowe kodowanie, tworzenie stron internetowych, szkolenia z kodowania gier itp.

Usunięcie Konta Udemy

Aby usunąć nasze konto Udemy, logujemy się na udemy.com i klikamy link https://www.udemy.com/user/edit-account/. Kliknij tekst „Zamknij konto” w menu po lewej stronie otwierającej się strony. Zobaczysz ekran na obrazku poniżej.

 

Jak Usunąć Moje Konto Udemy
Jak Usunąć Moje Konto Udemy

Kliknij przycisk „Zamknij konto”. Następnie wprowadź hasło na ekranie, który się otworzy, i kliknij przycisk zamknięcia konta. Twoje konto zostało zamknięte.