Jaumo Hesap Silme

Jaumo Hesap Silme

Jaumo, 2011 yılında Güney Almanya’da Jens Kammerer ve Benjamin Roth tarafından kuruldu. “Jaumo” adını seçme sebepleri ise Aramice’de “gün doğumu” anlamına gelmesidir. Belki de uygulamanın üyeleri için yeni bir başlangıç ​​​​vaat ediyor. Bugün, Jaumo’nun yaklaşık 40 milyon üyesi var ve kullanıcılarının çoğu Almanya, ABD ve Brezilya’dan geliyor. Tabi ki Jaumo uygulaması da ilk başta ücretsiz olsa da VIP üyeliğin avantajlarına ulaşmak istediğinizde, Premium sürümü ücretsiz olarak 7 gün süreyle deneyimleye bileceksiniz. Devam etmek isterseniz ödeme yapmanız gerekmektedir. Şimdi geçelim jaumo hesap silme nasıl yapılıyormuş

 

Jaumo Abonelik İptali

VIP aboneliğinizin sözleşme süresini sona ermeden 24 saat öncesine kadar otomatik olarak yenilenmesini devre dışı bırakabilirsiniz.

VIP üyeliğiniz artık yenilenmeyecek ve seçilen sürenin sonunda sona erecek. Dönem sonunda aboneliği iptal etmezseniz, abonelik siparişinizle aynı tutarda yeni bir süre için ücretlendirilirsiniz. Bir abonelik satın aldığınızda, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan bölümleri kaybedilir.

Önemli: Jaumo hesabınızın silinmesinin abonelikten bağımsız olduğunu ve ödeme sağlayıcınızdaki VIP aboneliğini otomatik olarak iptal etmediğini lütfen unutmayın. Bu sadece sizin tarafınızdan manuel olarak yapılabilir.

Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
2. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
3. Menü Abonelikler’e dokunun.
4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
6. Talimatları uygulayın.

iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme
1. Ayarlar uygulamasını açın.
2. Adınıza dokunun.
3. Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
4. Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
5. Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

 

Jaumo Hesabımı Nasıl Silerim

– Jaumo uygulamasını açtıktan sonra “Profil > Ayarlar > Hesap” sekmelerine sırasıyla tıkladıktan sonra “Hesabı Sil” seçeneğine tıklıyoruz.

– “Hesabı Sil – Üyeliğini iptal etmek ve kullanıcı hesabını silmek mi istiyorsun? Bu eylem geri alınamaz. Verilerin tamamen silinecektir.”

jaumo hesap silme
jaumo hesap silme

–  “Bir partner buldum” seçeneğini seçelim de çok uzatmasınlar

jaumo hesabi nasil silinir
jaumo hesabi nasil silinir

Kaydet seçeneğine tıklayıp devam ediyoruz

jaumo hesabi iptal etme
jaumo hesabi iptal etme

– jaumo hesabımızı sildik

jaumo profil silme
jaumo profil silme