Kahoot Hesabı Nasıl Silinir

  Kahoot Hesabı Nasıl Silinir

  Kahoot Hesabı Nasıl Silinir: Kahoot! okullarda ve diğer eğitim kurumlarında eğitim teknolojisi olarak kullanılan oyun tabanlı bir öğrenme platformudur. Öğrenme oyunları “Kahoots”, bir web tarayıcısı veya Kahoot uygulaması aracılığıyla erişilebilen, kullanıcı tarafından oluşturulan çoktan seçmeli sınavlardır.

   

  Kahoot Abonelik İptali

  Uygulamanın yüklemesini kaldırdığınızda aboneliğiniz iptal edilmez.

  Kahoot aboneliğinizi site üzerinden yaptıysanız https://create.kahoot.it/plus/org/billing/ adresinden iptal edebilirsiniz.

  Kahoot Ücretli aboneliğiniz varsa Play Store/App Store üzerinden iptal etmelisiniz. Çünkü Kahoot hesabınızı silmek ile VIP üyeliğiniz kapatılmaz ve ücretlendirme devam eder. Abonelik yenilenme süresinden 24 saat öncesinden iptal işlemini gerçekleştirin

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  2. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  3. Menü Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
  6. Talimatları uygulayın.

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme
  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Adınıza dokunun.
  3. Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  4. Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
  5. Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

  Kahoot Hesabımı Nasıl Silerim

  Hesabınızı silmeye geçmeden önce bilmeniz gereken herkese açık Kahoots’larınız önce siz silmediğiniz sürece kaldırılmaz. Hesabınızı sildiğinizde ise bunun geri dönüşü yok.

  Kahoot hesabınızı silmek için  web sitesinde oturum açın ve https://create.kahoot.it/settings/delete/user/ bağlantı adresine tıklayın. Aşağıdaki form çıkacak. Hesabınızı silme sebebinizi seçin ve “Delete my account” butonuna tıklayın

   

  Kahoot Hesabı Nasıl Silinir
  Kahoot Hesabı Nasıl Silinir

  Son olarak “Delete account”a tıklayın. Kahoot hesabınız silinmiştir.