Lamour Chat Hesap Silme

  Lamour Chat Hesap Silme

  Lamour Chat Hesap Silme: Lamour Chat; Bejing DongXİn Network Technology tarafından yayınlanmıştır. Günümüz de milyonlarca kez indirilmiştir. Lamour uygulamasına üye olduktan sonra üst üste mesaj ve aramalar geliyor. 10 dakika içinde tam 70 mesaj 🙂 Üst üste gelen mesaj ve aramalardan anlaşılıyor ki Lamour chat gereksiz bir uygulama.

   

  Lamour Chat Premium Üyelik İptali

  Lamour Premium üyeliğiniz varsa, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak Lamour Premium üyeliği sonlandırmaz. Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store veya App Store) yine aynı yöntemle iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu abonelik yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme:
  * Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  * Menü Abonelikler’e dokunun.
  * İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme:
  * Ayarlar uygulamasını açın.
  * Adınıza dokunun.
  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  * Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  lamour chat hesap silme
  lamour chat hesap silme

   

  Lamour Chat Hesabı Nasıl Silinir

  Lamour uygulamasına kayıtlı olan e-posta hesabınızı açın. lamour.cs01@gmail.com e-posta adresine, konusu “Delete Lamour Account “, Mesajı “Please delete my Lamour account “ yazılı bir mail gönderin.

  E-posta gönderince hesabınızı sileceklerinden pek emin değiliz. E-posta göndermekten başka bir seçenekte yok. Profil bilgilerinizi değiştirin, fotoğraflarınızı silin ve uygulamayı cihazdan kaldırın.