Line Hesabı Nasıl Silinir

  Line Hesabı Nasıl Silinir

  Line Hesabı Nasıl Silinir : Line; 2011 yılında mobil mesajlaşma uygulaması olarak Japonlara ait “Line Corporation” tarafından yapılmıştır. Line uygulaması 52 ülkede kullanabilirsiniz. Line anlık mesajlaşmanın yanı sıra ücretsiz sesli ve videolu arama yapabilir, sesli mesaj bırakabilirsiniz.

  Ailenizi ve arkadaşlarınızı ücretsiz (wifi ile) uluslararası sesli ve görüntülü aramalar yapabilir, sınırsız konuşabilirsiniz. LINE uygulamasını tüm akıllı platformlarda (Android, iPhone, Blackberry, Windows Phone, Nokia), tabletlerde ve bilgisayarı da kullanabilirsiniz.

   

  Line Hesabımı Nasıl Silerim

  Her güzel şeyin bir sonu olabiliyor tabi Line hesabınızı silmek istiyorsanız önce Line uygulamasını açıyor ve sağ üst köşede olan çark simgesine sonra Hesap ve Hesabı Sil adımlarına sırasıyla tıklıyoruz.

  Line Hesabı Nasıl Silinir
  Line Hesabı Nasıl Silinir

  Mevcut hesabımızla daha oturum açamayacağımız okuyor ve “İleri” butonuna tıklıyoruz. Diğer ekranda karşımıza gelecek olan 3 tane boş kutucuğu işaretleyin ve “Hesabı Sil” butonuna tıklayın. Son olarak  karşımıza gelecek ekrandaki “Sil” butonuna tıklıyoruz ve Line hesabımız silinmiş oluyor.