Lingokids Hesabı Nasıl Silinir

  Lingokids Hesabı Nasıl Silinir

  Lingokids Hesabı Nasıl Silinir: 2 – 8 yaş arası çocuklar için İngilizce dil öğrenme kursu uygulaması olan Lingokids, çocuklar için eğlenceli dil öğrenmenin iyi bir yolu. Lingokids müfredatı, okul öncesi, ilkokul öğrencilerine ve çocuklar için erken dil öğrenimi konusunda uzman özel öğretmen, uzman ve öğretmenler tarafından tasarlandı.

  Abc’den eğlenceli bir bilgi yarışması kadar, çocuk eğlenceyi unutmadan kaliteli bir eğitim deneyimi sağlamak için Oxford University Press’in eğitim ve okul materyalleri bulunmaktadır. Lingokids, bu eğitim deneyimini videolarla, şarkılarla ve İngilizce kelimeleri ezberleyerek çocuğunuzun zorluk derecesine ve öğrendiği hıza uyum sağlayarak, bu eğitim deneyimini sunar.

  Sayılar – Küçük öğrencinizin hafıza kartlarıyla oynamasına izin verin ve sayıları İngilizce yazıp yazmayı öğrenin.
  Harfler – dilbilgisi ve fonetik, sesleri ve harflerin tonlama ve bunları ingilizceye yazmayı öğreten dilbilgisi oyunları. Sonraki adım: En sevdikleri kitapları okuma!
  Şekiller– Sizi çevreleyen şekilleri tanımlayın ve ezberleyin.
  Hayvanlar – isimlerin ve telaffuzların yazımı. Orman ya da orman hakkında konuşun!
  Gıda – Yemek yaparken kullanılan meyveler, sebzeler, mutfak eşyaları ve fiillerle ilgili kelime ve konuşma.
  Renkler– Bu kelimelerin yazılarını öğrenir ve gördükleri renkleri telaffuz eder.
  ★ ezberlemek ve ezberlemek için 3000’den fazla İngilizce kelime ile oynayın! Çocukları uluslararası arkadaşlarla konuşmaya davet edin!
  ★ Bu eğitim öğretim yöntemini kullanarak bir İngiliz çocuklarla bir konuşma yapmak için öğrenin.

   

  Lingokids Hesap Silme

  1. Ücretsiz bir hesabınız varsa “Unlimited’e Geç” seçeneğini görürsünüz. ( Bu durumda Lingokids uygulamasını cihazınızdan kaldırın. )

  2. Sınırsız aboneliğiniz varsa, bir sonraki yenileme tarihini kontrol edebilirsiniz. Aboneliğinizi veya denemenizi iptal etmek isterseniz, “Aboneliği yönet” i tıklayarak bunu yapabilirsiniz.
  Ayrıca premium Lingokids aboneliğiniz varsa Play Store/App Store üzerinden de iptal edebilirsiniz.  Lingokids uygulamasını telefonunuzdan kaldırmanız ile ücretli üyeliğiniz kapatılmaz ve ücretlendirme devam eder. Abonelik yenilenme süresinden 24 saat öncesinden iptal işlemini gerçekleştirin

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  2. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  3. Menü Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et‘e dokunun.

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme
  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Adınıza dokunun.
  3. Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  4. Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
  5. Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.