Lose It Calorie Hesap Silme

  Lose It Calorie Hesap Silme

  Lose It Calorie Hesap Silme: Lose it calorie kilo kaybı hedefinize ulaşmanıza yardımcı olan bir kalori sayma uygulaması. Başarılı olmanıza yardımcı olmak için kalori izlemenin kanıtlanmış ilkelerini kullanır. Başlamak için, profil ayrıntılarınızı hedef ağırlığınızla girmeniz yeterlidir.

   

  Calorıe Sayaç Özellikleri

  • Barkod Tarayıcı – hızlı bir şekilde gıda barkodlarını tarayın veya karbonhidrat, makro ve kalori alımınızı takip etmek için veritabanımızda arama yapın.
  • Snap It – Karbonhidrat sayınızı bilmek ister misiniz? Sadece yemeğinizin bir fotoğrafını çekerek yiyecek günlüğü. Yiyecek takibi ve kalori sayımı için kamera simgesine dokunun.
  • Besinleri İzleyin – makro, protein, su, karbonhidrat, şeker, vücut ölçümleri, uyku döngüleri ve daha fazlasını içeren kalorilerden daha fazlasını izleyin. Keto, vegan veya vejetaryen diyet ihtiyaçlarınızı karşılayın! Kilo verme yolculuğunuz boyunca hangi besin maddelerine ihtiyacınız olduğunu öğrenin.
  • Fitness App Syncs – Fitbit izleyicileri, Misfit izleyicileri, Garmin izleyicileri, Withings ölçekleri, Google Fit, Healthkit ve daha fazlası gibi izleyicileri, uygulamaları ve cihazları bağlayın.
  • Zorluklar – Kendiniz veya arkadaşlarınızla eğlenceli kilo kaybı, meyve / sebze, sağlık ve egzersiz zorlukları ile oyununuzu hızlandırın.
  • Yemek Planlama ve Hedefler – yemek hedefleri önerilen makro, karbonhidrat, protein ve genel kalori alımını hesaplamanıza yardımcı olur. Kişiselleştirilmiş kilo kaybı için diyetinizi ve yemeğinizi özelleştirin!
  • Desenler – kilo verme ilerlemenizi neyin engellediğini veya neyin yardımcı olduğunu belirlemek için özel kişisel bilgilerimizle yiyecek ve kalori alım alışkanlıklarınızı öğrenin.
  • Tarifler – diyet ve kilo verme yolculuğunuzu, kendi oluşturduğunuz kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği ile özelleştirin. Keto diyeti, vegan diyeti, vejetaryen diyeti, Bütün 30 – veya herhangi bir diyet için kolay yemek tarifleri bulun!
  • Egzersiz Kılavuzları – kilo verme başarısı için size yardımcı olacak egzersiz kütüphanesi. Kilo kaybı bir diyet ve gıda takibinden daha fazlasıdır! Harekete geçin ve sağlıklı bir kiloya ve sağlıklı yaşamaya çalışın.

  Lose It Calorie Hesabı Nasıl Silinir

  Lose It Calorie hesabınızı silmek mümkün değildir. 

  Lose It Calorie Premium aboneliğiniz varsa satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız ( Play Store/App Store, kredi kartı, ön ödemeli kart) yine aynı yöntemle iptal ettirmeniz gerekmektedir. Lose It Calorie uygulamasını telefonunuzdan kaldırmanız ile ücretli üyeliğiniz kapatılmaz ve ücretlendirme devam eder. Abonelik yenilenme süresinden 24 saat öncesinden iptal işlemini gerçekleştirin.

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  2. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  3. Menü Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme
  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Adınıza dokunun.
  3. Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  4. Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
  5. Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.