LovePlanet Hesabı Nasıl Silinir

LovePlanet Hesabı Nasıl Silinir

LovePlanet Hesabı Nasıl Silinir: Loveplanet, üyelerin hesap bilgilerini güncellemelerine, fotoğraf yüklemelerine, yakın çevrede çevrimiçi olan üyeleri aramasına, hediyeler göndermesine,  çevrimiçi mesaj göndermesine veya almasına ve olanak tanıyan sosyal arkadaş web sitesi ve uygulamasıdır.

 

*ÖNEMLİ* VIP üyeliğin varsa hesabını silmek, oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak üyeliğini sonlandırmaz. Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız ( Play Store/App Store, kredi kartı, ön ödemeli kart) yine aynı yöntemle iptal ettirmeniz gerekmektedir.

Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme:
* Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
* Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
* Menü Abonelikler’e dokunun.
* İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
* Aboneliği iptal et’e dokunun.

iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme:
* Ayarlar uygulamasını açın.
* Adınıza dokunun.
*Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
* Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
* Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

 

LovePlanet Hesabımı Nasıl Silerim

Tüm bilgileriniz, fotoğraf ve yazışmalarınız hesabınızın silinmesiyle birlikte silinecektir. Hesabınızı geri almanız mümkün değildir. Silinmiş olan bilgilerin geri yüklenme olasılığı söz konusu değildir. Kullanıcı adınız erişime kapatılacak; siz ve diğer üyeler dahil olmak üzere kimse söz konusu olan kullanıcı adı ile tekrardan kayıt oluşturamayacaktır.

LovePlanet üyeliğinizi web sitesi üzerinden silmek istiyorsanız internet sitesinde oturum açın ve http://loveplunet.ru/a-accdelete adresine tıklayın. Açılan ekranda şifrenizi girin, silme sebebinizi belirtin ve ‘Profile Sil‘e tıklayın. LovePlanet hesabınız silinmiştir

LovePlanet üyeliğinizi mobil uygulama üzerinden kapatmak istiyorsanız “Menü > Ayarlar ( Dişli Çark ) > Profili Sil > Tamam” adımlarına takip edin. LovePlanet hesabınız silinmiştir