Lovoo Hesap Silme

Lovoo Hesap Silme

LOVOO ücretsiz olarak kullanabileceğiniz (sonradan yok elmas al, yok kredi yükle gibi çeşitli sebeplerle sizi cebinize göz diker ) arkadaş bulma ve sohbet uygulamasıdır. Konum tabanlı çalışan LOVOO ile yakın ve uzak çevreye kişilerin bulunduğu mahalle ya da semtleri görerek ulaşabilirsiniz. Peki lovoo hesap silme nasıl olur.

 

Web Tarayıcı Üzerinden Lovoo Hesap Kapatma

– Web sitesinden hesabımızda oturum açıktan sonra hesap silme sayfasına geçmek için https://www.lovoo.com/settings/account bağlantı adresine tıklayın yada kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

– Açılan ekranda ” Hesabı Sil” yazısına tıklıyoruz

lovoo heasp silme
lovoo heasp silme

 

-“LOVOO hesabını gerçekten silmek istiyor musun? Bu adımı daha sonra geri almanız mümkün değil” uyarısını okuduktan sonra tamam butonuna basıyor ve çıkan ekrandan Lovoo hesabımızı silme nedenimizi belirtip tekrardan tamam butonuna tıklıyoruz

lovoo hesap sil
lovoo hesap sil

– Gelecek ekranda Lovoo hesabınızı silme sebebinizi bildirin, şifrenizi girin ve önce “Hesabı Sil“e sonra “Tamam“a tıklayın. Lovoo hesabınız silinmiştir.

 

Mobil Uygulama Üzerinden Lovoo Hesap Kapatma

– Lovoo hesabımızı Android Uygulama üzerinden açtıktan sonra sol üstteki profilimize ardında da ayarlara tıklıyor ve açılan ekranda “Hesabım” sekmesine tıklıyoruz.

– Hesabım sayfasına geçtikten sonra “Hesabı Sil”  sekmesine tıklıyoruz.

– Açılan ekrandan sebebini belirtiyoruz

 

lovoo hesabı nasıl silinir
lovoo hesabı nasıl silinir

 

Gelecek ekranda önce “Hesabı Sil“e sonra “Tamam“a tıklayın. Lovoo e-posta adresinize bir mail gönderecek.

Lovoo Hesap Silme
Lovoo Hesap Silme

 

Gelen mail içindeki bilgilendirmeyi okuduktan sonra “Hesabı Sil“e tıklayın.

Lovoo hesabınız silinmiştir.