Lumosity Hesabımı Nasıl Silerim

  Lumosity Hesabımı Nasıl Silerim

  Lumosity ne işe yarar amacı nedir önce buna bir göz atalım. Lumosity beyin sağlığı ve performansı için, oyunlarla beyini geliştirmeye yönelik aktiviteleri uygulayabileceğiniz yer. Beyni geliştirmek için 5 ana gruba ayırmışlar.

  Bunlar :
  1- Hız
  2- Hafıza
  3- Problem Çözme
  4- Esneklik
  5- Dikkat

  Önce bu alanlarla ilgili geliştirmek istediğiniz alt kategorileri kapsayacak şekilde kısa bir anket yanıtlıyorsunuz. Devamında size uygun bir eğitim programı çıkarıyorlar. Bu programı takip ettiğinizde, ihtiyacınız olan bölümlere uygun olarak oyunlarla karşılaşıyorsunuz.

  Şimdi geçelim hesabı silmek ile tüm oyun geçmişinizi ve kişisel ayarlarınızı kalıcı olarak kaldıracağını ve silinme işinin sadece web sitesi üzerinden siliniyor olduğunu unutmayın.

  lumosity hesabımı nasıl kapatırım
  lumosity hesabımı nasıl kapatırım

  Tamam şimdi nasıl siliniyor ona geçelim

  -Tabi ki de en başta hesabımızdan oturum açıyoruz.

  https://www.lumosity.com/app/v4/settings linkline tıklayın ve açılan Hesap Sayfasının altındaki Delete Account bağlantısını tıklayın . (“Hesabı Sil” seçeneğini göremiyorsanız, hesabınızın tam erişime sahip olduğu ve bu nedenle silinebileceği anlamına gelmez.)

  -Hesabınızı neden silmek istediğinizi bir sebep seçin ve “Delete My Account düğmesine tıklayın.

  “Lumosity hesabınızı silmenizle birlikte tüm verileriniz kaybolur ve kurtarılamaz. E-posta adresiniz e-posta listemizden de kaldırılacak.”

  Lumosity Hesabimi Kalici Nasil Silerim
  Lumosity Hesabimi Kalici Nasil Silerim

  -Görünen pencerede “Confirm” düğmesine tıklayın . Hesabınız silinecek.,

  “Bu eylem kalıcıdır. Hesabınız hemen silinecek ve bu siteye giriş yapamaz veya erişemezsiniz.”

  lumosity hesap silme link
  lumosity hesap silme link

  Abone olduğum hesabı nasıl silebilirim?

  Premium erişimine sahip olan hesaplar silinemez. Bununla birlikte, otomatik yenilemeyi iptal edebilir ve sahip olduğunuz aboneliğin bitmesini bekleyebilir veya e-posta göndererek anında hesap silme talebinde bulunabilirsiniz .