Mamba Hesabı Nasıl Silinir

  Mamba Hesabı Nasıl Silinir

  Mamba Hesabı Nasıl Silinir: Mamba bir sohbet, flört ve sosyal ağ uygulamasıdır. Mamba, kullanıcılarının profil oluşturmasına veya düzenlemesine, birden fazla resim eklemesine, diğer üyelerin profilini aramasına, mesaj göndermesine veya favori üyelerinize diğer üyeleri eklemesine izin veren bir Çevrimiçi Arkadaşlık Web sitesidir.

   

  Eğer ücretli ( VIP ) aboneliğiniz varsa Google Play Store üzerinden iptal etmelisiniz. Çünkü Mamba hesabınızı silmeniz ile VIP üyeliğiniz kapatılmaz ve ücretlendirme devam eder.Abonelik yenilenme süresinden 24 saat öncesinden iptal işlemini gerçekleştirin. Bu hizmet Google Play hesap ayarlarından iptal edilene kadar otomatik olarak yenilenir.

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  2. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  3. Menü Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
  6. Talimatları uygulayın.

   

  Mamba Hesabı Devre Dışı Bırakma

  Profilinizi aramalara kapatmak isterseniz web sitesinde oturum açın ve https://www.mamba.ru/profile/settings/main/remove-from-search  adresine tıklayın. Açılan sayfadaki profili aramalara kapatın butonuna tıklayın.

  Profilinizi mobil uygulaması üzerinden aramalara kapatmak “Profil > Ayarlar > Genel > Profili Silin > Profili Aramalara Kapatın” adımlarına tıklayın.

  Mamba Hesabımı Nasıl Silerim

  Mamba hesabınızı hem web sitesinde hemde mobil uygulamasında silebilirsiniz.

  Web sitesi üzerinden Mamba hesabınızı silmek için mamba.ru sitesinde oturum açın ve https://www.mamba.ru/profile/settings/main adresine tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Gelen ekranın sol alt köşesinde bulunan “Profili silin” e tıklayın. Açılan ekranda tekrar “Profili silin” e tıklayın.

  Kayıt bilgilerinin ve profilin sistemden tamamen silinmesi için e-posta adresine bir bağlantı gönderildi. Mail ile gelen bağlantıya tıklayın ve profili silme isteğini onaylayın.

  Mobil uygulaması üzerinden Mamba hesabınızı silmek için mamba uygulamasını açın ve “Profil > Ayarlar > Genel > Profili Silin > Profili Silin” adımlarına sırasıyla tıklayın.

  Kayıt bilgilerinin ve profilin sistemden tamamen silinmesi için e-posta adresine bir bağlantı gönderildi. Mail ile gelen bağlantıya tıklayın ve profili silme isteğini onaylayın.