Mavi Hesabımı Nasıl Silerim

  Mavi Hesabımı Nasıl Silerim

  Mavi Hesabımı Nasıl Silerim: Mavi, 1991 yılında İstanbul’ da kuruldu ve 25 yıldır Türkiye’ de moda sektöründe varlığını sürdürüyor. Mavi; ABD, Almanya, Avustralya, Hollanda, Kanada ve Rusya’ nın da aralarında bulunduğu 35 ülkede 394′ ü Mavi Shop olmak üzere 5.000’ in üzerinde noktada hizmet vermektedir

  Mavi, gücünü denim köklerinden alır. Uluslararası bir hazır giyim ve aksesuar markasına dönüşerek ürünlerini “perfect fit” felsefesini taşımaya devam ediyor. Perfect Fit, müşteri ihtiyaçlarını anlama, yakından izleme ve müşteriye fiyatını hak eden ürünler sunmaya imkân veriyor.

   

  Siparişimi Nasıl İptal Ederim

  mavi.com‘da siparişinizi oluşturduktan sonra, eğer ürününüz henüz paketlenmediyse, ”Hesabım/Sipariş Detayı”bölümünden ”Siparişi İptal Et” butonuna tıklayarak siparişinizin iptal talebinizi gönderebilirsiniz. 

   

  Mavi Hesabı Nasıl Silinir

  Üyeliği iptal etme ve hesap silme işlemi, üye tarafından bilgi@mavi.com e-posta adresine e-posta gönderebilir veya 0850 288 62 84 telefon numarasını aramak sureti ile yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının üye olarak site’ yi kullanma yetkisi iptal edilecektir.