Meet24 Hesap Silme

Meet24 Hesap Silme

Meet24 Hesap Silme: Meet24 web sitesi Temmuz 2011’de başlatıldı ve dünya çapında erişilebilen en iyi çevrimiçi arkadaşlık uygulamalarından biridir. Yakındaki yeni insanlarla tanışıp buluşma imkanı sunan Meet24 yalnız kadınlara ve erkeklere metin mesajları, hediyeler gönderebileceğiniz, fotoğraflar yapabileceğiniz ve galeriden resimler seçerek fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz mesajlaşma aracıdır.

Kayıtlı kullanıcılarının akıllı telefondan veya tabletden profil bilgilerini güncellemesine, üyelerin birbirleriyle tanışmalarını, oyun oynamalarına, iletişim kurmalarını ve flört etmelerini sağlayan arkadaşlık ve tanışma amaçlı bir uygulamadır.

Meet24 ile eşleşmenizin uygulamayı en son ne zaman ziyaret ettiğini profilinize kimlerin baktığını, kimlerini sizi beğendiğini ve favoriler listesine eklediğini Mesaj durumu, mesajınızın ne zaman okunduğunu öğrenin Kullanıcı hakkında eksiksiz profil bilgisi bulun Devamlı eklenen yeni özelliklere bakın.

Meet24 Hesabı Nasıl Silinir

Eğer ücretli ( VIP ) aboneliğiniz varsa Google Play Store / App Store üzerinden iptal etmelisiniz. Meet24 hesabınızı silmek ile VIP üyeliğiniz kapatılmaz ve ücretlendirme devam eder. Abonelik yenilenmeden iptal işlemini gerçekleştirin.

Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
2. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
3. Menü Abonelikler’e dokunun.
4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
6. Talimatları uygulayın.

App Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
1. Ayarlar uygulamasını açın.
2. Adınıza dokunun.
3. Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
4. Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun.
5. Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

 

Meet24 hesabınızı silmek için iki seçenek mevcuttur.

Birinci seçeneksupport@meet2u.com e-posta adresine hesabınızı silmek istediğinizi bildiren bir mail gönderin. Mail içinde Meet24 kullanıcı bilgilerinizi de ekleyin.

 

meet24 hesap silme
meet24 hesap silme

İkinci seçenek; Meet24 uygulamasını açın bir adım geri gidin ve kullanıcı adınıza tıklayın.

Gelen ekranda sağ alt köşede “Hesabı Kapat“a tıklayın. Gelecek uyarıda “Evet“e tıklayın. Meet24 hesabınız silinmiştir.