Meet4U Hesap Silme

  Meet4U Hesap Silme

  Meet4U Hesap Silme: Yakındaki yeni insanlarla tanışıp buluşma imkanı sunan Meet4U yalnız kadınlara ve erkeklere metin mesajları, hediyeler gönderebileceğiniz, fotoğraflar yapabileceğiniz ve galeriden resimler seçerek fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz mesajlaşma aracıdır.

  Kayıtlı kullanıcılarının akıllı telefondan veya tabletden profil bilgilerini güncellemesine, üyelerin birbirleriyle tanışmalarını, oyun oynamalarına, iletişim kurmalarını ve flört etmelerini sağlayan arkadaşlık ve tanışma amaçlı bir uygulamadır.

  Meet4U ile eşleşmenizin uygulamayı en son ne zaman ziyaret ettiğini profilinize kimlerin baktığını, kimlerini sizi beğendiğini ve favoriler listesine eklediğini Mesaj durumu, mesajınızın ne zaman okunduğunu öğrenin Kullanıcı hakkında eksiksiz profil bilgisi bulun Devamlı eklenen yeni özelliklere bakın.

   

  Meet4U Hesabı Nasıl Silinir

  Eğer ücretli ( VIP ) aboneliğiniz varsa Google Play Store / App Store üzerinden iptal etmelisiniz. Meet4U hesabınızı silmek ile VIP üyeliğiniz kapatılmaz ve ücretlendirme devam eder. Abonelik yenilenmeden iptal işlemini gerçekleştirin.

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  2. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  3. Menü Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
  6. Talimatları uygulayın.

  App Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Adınıza dokunun.
  3. Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  4. Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun.
  5. Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  Meet4U hesabınızı silmek için iki seçenek mevcuttur.

  Birinci seçeneksupport@meet4u.com e-posta adresine hesabınızı silmek istediğinizi bildiren bir mail gönderin. Mail içinde Meet4U kullanıcı bilgilerinizi de ekleyin

   

  meet4u hesap silme
  meet4u hesap silme

   

  İkinci seçenek; Meet4U uygulamasını açın ve sol üst köşede bulunan menüye sonra kullanıcı adınıza tıklayın.

  Gelen ekranda sağ üst köşede bulunan 3 noktaya tıklayın. Açılan menüden “Hesabı Kapat“a tıklayın. Gelecek uyarıda “Evet“e tıklayın. Meet4U hesabınız silinmiştir.