Memrise Hesap Silme

  Memrise Hesap Silme

  Memrise Hesap Silme: 2010 yılında kurulan Memrise ile günümüzde 189 ülkeden 40 milyondan fazla kişi dillerini geliştirmek, başka insanlarla ve dünyayla iletişim kurmak için dil öğreniyor. Öğrenmeyi ne kadar seversen, o kadar fazla (ve de) hızlı öğrenirsin. İşte bu yüzden gerçek yaşamla birleşmiş bir içerik Memrise’ın dil öğrenme deneyiminin özünü oluşturuyor.

  Tüm kurslara ve özelliklere erişebilmek için Memrise üyeliğinin olması gerekiyor. Kullandığın cihazın diline ve seçtiğin dil çiftine göre erişilebilen kurslar ve özellikler değişebilir.

   

  Memrise Abonelik İptali ve Ücret İadesi

  Aboneliğinizin durumunu, aboneliğinizin son kullanma tarihini gösteren “Hesap” sekmesini seçerek Profilinizin ayarlar sayfasından takip edebilirsiniz. Aboneliğinizi “İptal” i seçerek Profilinizin “Hesap” sekmesinin ayarlar sayfasından istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

  Üç Aylık veya Yıllık abonelik durumunda Hizmetlerimizden memnun kalmazsanız tam bir geri ödeme sağlayan 30 günlük para iade garantisi sunuluyor. Geri ödeme almak için, Üç Aylık veya Yıllık aboneliğinizin etkinleştirildiği tarihten itibaren otuz (30) gün içinde iletişime geçmelisiniz

  Abonelik iptali ve ücret iadesi ile ilgili daha geniş bilgiyi  https://www.memrise.com/tr/terms/ adresinde “11. ABONELİKLERİN İPTALİ VE İADESİ” başlığı altında bulabilirsiniz

   

   

  Memrise Hesabımı Nasıl Silerim

  Memrise üyeliğinizi silmek için önce kayıtlı e-posta adresiniz ve şifrenizle ile web sitesinde oturum açın. Ardından https://www.memrise.com/settings/deactivate/ bağlantı adresine tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

  memrise hesap silme
  memrise hesap silme

  Önce “Hesabı Sil” butonuna tıklıyor sonra gelecek uyarıda “Evet” e tıklıyoruz.

  Memrise üyeliğiniz silinmiştir.

   

  Bir Google Hesabı Kullanarak Memrise Oturum Açtıysanız:

  • Google Hesabına giriş yapın
  • Sol taraftaki gezinme bölmesinde bağlı uygulamalara ve sitelere gidin; bu hesaba bağlı uygulamalar listelenecek
  • “Uygulamaları yönet” i seçin
  • Kaldırılmasını istediğiniz uygulamayı seçin ve kaldır’ı tıklayın
  • Bu uygulamanın artık hesabınıza erişimi olmayacak

  Facebook kullanarak Memrise Giriş Yaptıysanız:

  • Facebook profilinizde “Ayarlar” ı tıklayın
  • Ekranın sol tarafındaki “Uygulamalar” a basın
  • Kaldırmak istediğiniz hizmetin yanındaki “x” simgesine basın