MLiveU Hesabı Nasıl Silinir

  MLiveU Hesabı Nasıl Silinir

  MLiveU Hesabı Nasıl Silinir: MLiveU, İnternet ve hücresel ağ tabanlı hizmetleri kullanarak doğrudan kullanıcılar tarafından yüklenen canlı akış içeriği ( şarkı söylemek, dans etmek veya izleyicilerle gerçek zamanlı sohbet de dahil olmak üzere yeteneklerini gösteren canlı yayın gibi ) yayın yapabilirler.

  MLiveU hesabını uygulama üzerinden kapatmanın bir yolu bulunmuyor. Geribildirimde bulunmak gerekiyor. MLiveU uygulamasında +18 yaş sınırlaması olduğu için 18 yaşından küçük olduğumuzu bildirip hesabımızın silinmesini isteyeceğiz.

  Geribildirimde bulunmak için uygulamayı açın ve “Profil > Feedback” adımlarını takip edin. Geribildirim ekranı açılınca “I am under 18 years old. Please delete my MliveU account” yazın Contact olarak e-mail adresini yazın ve gönderin.

   

  delete mliveu account

   

  Ayrıca ücretsiz MLiveU hesabınız varsa ve 90 gün boyunca etkin değilse veya kullanıcının ücretli bir MLiveU hesap abonelik süresinin sona ermesini izleyen 180 gün boyunca etkin değilse, MLiveU hesabınızı silebilir.

   

   

   

  MLiveU Premium Aboneliği İptal Edin

  MLiveU Premium üyeliğinizi, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak ile MLiveU VIP üyeliğinizi sona ermez.

  MLiveU Pro üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

  Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle MLiveU Pro aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu MLiveU Pro aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

  Google Play Store Üzerinden MLiveU Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

  * Menü Abonelikler’e dokunun.

  * MLiveU aboneliğini seçin.

  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

   

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda MLiveU Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Ayarlar uygulamasını açın.

  * Adınıza dokunun.

  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)

  * MLiveU aboneliğini seçin.

  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  Facebook Uygulama İzinlerini Kaldır:

  – Facebook’un sağ üst köşesinden menüye tıklayın.

  – Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından “Ayarlar”‘a tıklayın.

  – Sol menüden Uygulamalar ve İnternet Siteleri’ne tıklayın.

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya oyunların yanındaki kutuya tıklayın.
  Kaldır’a tıklayın.

  – Uygulamayı veya oyunu kaldırmanızın ardından, uygulama veya oyun zaman tünelinizde paylaşımda bulunamaz. Eski bir gönderiyi görmeye devam ediyorsanız, gönderiyi kaldırabilirsiniz.

   

   

  Google İzin Verilen Uygulamalar:

  – Gmail hesabınızda oturum açın ve https://myaccount.google.com/u/3/permissions adresine tıklayın

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya hizmeti seçin.

  – Erişimi Kaldır’ı seçin.