Moco Hesabı Nasıl Silinir

  Moco Hesabı Nasıl Silinir

  Moco Hesabı Nasıl Silinir : Myspace.com’ un popülerliği ve temeli üzerine oluşturulan Mocospace, mobil bir sosyal ağdır. Sitenin özellikleri diğer sosyal ağ sitelerine benzer. Özellikler arasında mobil oyunlar, sohbet, anlık mesajlaşma, e-kartlar ve fotoğraflar bulunur.

  MocoSpace 2005 yılında Jamie Hall ve Justin Siegel tarafından kuruldu. Şirket Boston, Mart 2009’da 6 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı

  MocoSpace kullanmak, diğer popüler sosyal ağ web sitelerini kullanmak gibidir. Siteye katıldığınızda, arka planlar ve diğer grafiklerle değiştirebileceğiniz kendi profil sayfanızı alırsınız. Ayrıca, profil fotoğrafınızı kendi fotoğraflarınızı göstermek ve kişisel bilgilerinizi paylaşmak için kullanabilirsiniz. Profiliniz adınızı, yaşınızı, ilişki durumunuzu, vücut türünüzü, cinsel tercihinizi, etnik kökeninizi ve sigara içip içmemenizi, içip içmemenizi veya çocuk sahibi olup olmanızı içerebilir. Belirli bir ilişki veya kişi arıyorsanız, bu bilgileri de ekleyebilirsiniz.

  Daha sonra bir arkadaş listesi oluşturabilir ve onlarla sitede etkileşime girebilirsiniz. Gizlilik ayarlarınızı yaparak, kişisel bilgilerinizi yalnızca belirli kişilerin görüntüleyebileceğinden bile emin olabilirsiniz. Fotoğraflara ek olarak, doğrudan MocoSpace sayfanızda video ekleyebilir veya kendi blogunuzu bile başlatabilirsiniz.

  MocoSpace, diğer sosyal ağ web sitelerinde bulunanların ötesinde birkaç ekstra özelliğe sahiptir. Bir Java betiği kullanarak diğer MocoSpace üyeleriyle gerçek zamanlı olarak konuşabileceğiniz sohbet odaları vardır. Özel odalar bile oluşturabilirsiniz. Ayrıca forumlar ve seri ilanlar var. Diğer kullanıcılar tarafından gönderilen resim galerilerine göz atmak da mümkündür.

   

  Moco Hesabımı Nasıl Silerim

  VIP üyeyseniz,  önce VIP aboneliğinizi iptal etmeniz gerekir. Ardından, geçerli VIP özelliğinin süresinin dolmasını beklemeniz veya hesabı iptal edebilmeniz için özel olarak VIP özelliğinizin kaldırılmasını talep ederek [email protected] ile iletişime geçmeniz gerekir.

  Hesabınızı iptal ettikten sonra fikrinizi değiştirmeniz için size 3 gün süre tanınır. Tekrar giriş yaparak hesabınızı geri yükleyebilirsiniz. Kalıcı iptal sağlamak için iptal ettikten sonra tekrar giriş yapmaya çalışmayın. Hesabınızı geri yüklerseniz, hesabınızın iptal işleminden dolayı meydana gelebilecek olası veri kayıplarından MocoSpace’in sorumlu olmadığını unutmayın.

  İptal edilen hesapların kurtarılamayacağını ve Moco Gold ve Oyunlar dahil tüm içeriğin tamamen kaybedileceğini unutmayın

  Moco hesabınızı silmek için [email protected] e-posta adresine bir mail yollayabilirsiniz.

   

  Moco Hesabı Nasıl Silinir
  Moco Hesabı Nasıl Silinir

   

  Diğer seçenek ise web sitesinde oturum açın ve https://www.mocospace.com/html/profile-cancel.jsp bağlantı adresine tıklayın yada kopyalıp web tarayıcınızın  adres çubuğuna yapıştırın. Açılan ekranda şifrenizi girin ve “Delete my account” butonuna tıklayın. Mocospace hesabınız silinmiştir.