Money Lover Hesap Silme

  Money Lover Hesap Silme

  Money Lover Hesap Silme: Money Lover, bütçe belirlemenize, harcamaları takip etmenize ve bu sayede tasarruf etmenize yardımcı olan bir finans yönetimi uygulamasıdır.

  Money Lover, kişisel bütçenizi yönetmenin kolay bir yoludur. Bu uygulama, harcalamalarınızı bütçelendirmenize ve izlemenize yardımcı olur. Maaş, kazanım ya da satışlar gibi gelirlerinizi ve buluşmalardan seyahate kadar giderlerinizi ekleyin.

  Money Lover, br finans takvimi işlevi görür, borçlarınızı ve hareketlerinizle ilgili işlemleri hatırlatır. Gelirler ya da harcamalar için özelleştirilmiş kategoriler girebilirsiniz.

  Aylık bir bütçe planlamaya başlamadan önce , mali durumunuzun bir resmini oluşturmak için ne kadar harcadığınızı ve kazandığınızı kaydetmeniz gerekir.

   

   

  Money Lover Premium Aboneliği İptal Edin

  Eğer ücretli bir Money Lover üyeliğiniz varsa hesabınızı silmek veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak ile Money Lover VIP üyeliğinizi sona ermez.

  Money Lover Pro üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

  Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle Money Lover Pro aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu Money Lover Pro aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

  Google Play Store Üzerinden Money Lover Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

  * Menü Abonelikler’e dokunun.

  * Money Lover aboneliğini seçin.

  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

   

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Money Lover Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Ayarlar uygulamasını açın.

  * Adınıza dokunun.

  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)

  * Money Lover aboneliğini seçin.

  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

   

  Money Lover Hesabı Nasıl Silinir

  Ücretli Money Lover aboneliğiniz iptal olduysa veya zaten ücretsiz bir üyeliğiniz varsa hesabınız nasıl kapatılacağına bakalım.

  Money Lover hesabı web platformu veya mobil uygulama üzerinden silinmesi pek mümkün görünmüyor. Verilerinizi ve raporlarını silin ve uygulamayı kaldırın.

  Ayrıca contact@moneylover.me adresine üyelik bilgileriniz ile birlikte bir e-posta gönderin ve hesabın silinmesini talep edin.

  Money Lover uygulamasında facebook veya google ile oturum açıyorsanız aşağıdaki yazılanları uygulayın.

   

   

  Facebook Uygulama İzinlerini Kaldır:

  – Facebook’un sağ üst köşesinden menüye tıklayın.

  – Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından “Ayarlar”‘a tıklayın.

  – Sol menüden Uygulamalar ve İnternet Siteleri’ne tıklayın.

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya oyunların yanındaki kutuya tıklayın.
  Kaldır’a tıklayın.

  – Uygulamayı veya oyunu kaldırmanızın ardından, uygulama veya oyun zaman tünelinizde paylaşımda bulunamaz. Eski bir gönderiyi görmeye devam ediyorsanız, gönderiyi kaldırabilirsiniz.

   

   

  Google Uygulama İzinlerini Kaldır:

  – Gmail hesabınızda oturum açın ve https://myaccount.google.com/u/3/permissions adresine tıklayın

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya hizmeti seçin.

  – Erişimi Kaldır’ı seçin.