Monzo Bank Hesap Silme

  Monzo Bank Hesap Silme

  İngiltere de haftada 40 bin kişinin hesap açtığı dünya da ise 3,6 milyondan fazla insan paralarını yönetmek ve dünya çapında harcama yapmak için kullandığı Monzo Bank hesabınızı silmek için Monzo Bank Hesap Silme yazımızla yardımcı oluyoruz.

   

  Monzo Bank Nedir

  İngiltere merkezli bir neobank ( neobank geleneksel fiziksel şube ağları olmadan çevrimiçi münhasıran faaliyet direkt banka türüdür. ) olan Monzo Bank Ltd. Nisan 2017 ye kadar bir mobil uygulama ve ön ödemeli bir banka kartıyla çalışıyordu. 2017′ de İngiltere bankacılık lisansı kısıtlamaları kaldırılmış ve bu da cari bir hesap sunmalarını sağlamıştır.

  Bir adres göstermenize gerek kalmadan telefonunuzdan bir İngiltere banka hesabı açabilirsiniz.  Monzo bank hesabı ile bütçelerinizi ayarların, alışverişlerinizi yapın, yurt dışında harcama yapın. Faturalarınızı, kiranızı ödeyin. 15.000 £ ‘a kadar kredi ve 1.000 £’ a kadar kredili mevduat.

  Monzo Bank Hesabı Nasıl Silinir

  Monzo hesabınızı silmek için uygulama içinde canlı sohbet ile iletişime geçebilir veya  help@monzo.com e-posta adresine konusu “Delete Monzo Bank Account“, mesaj içinde “Please permanently delete my Monzo Bank account” yazın gönderin.

   

  Monzo Bank Hesap Silme
  Monzo Bank Hesap Silme