Home e-posta Mynet Hesabımı Nasıl Silerim

  Mynet Hesabımı Nasıl Silerim

  Mynet Hesabımı Nasıl Silerim

  1998 yılında kurulan Mynet, günümüzde haber, spor, finans video, yemek, oyun vs gibi birçok kategoride yayın hayatını devam ediyor.

  Geçen günlerde ücretsiz sağladığı mail hizmetini sonlandıracağını Mynet e-mail servisine Standart Abonelik veya Pro Abonelik paketlerinden birini satın alarak erişebilir ve ek avantajlar ile birlikte hizmetten yararlanabilecegini bildirdi. Abone olmadığınız durumda Mynet e-mail hizmetini kullanamayacağınızı hatırlatırız. ” Yani artık ücret istiyor. Herhangi bir ücretli paketi seçmeyen kullanıcı 2 Temmuz 2019 tarihinden itibaren mynet mail servisini kullanamayacak.

  2003 yılından bu zamana mynet mail servisini kullanıyorum ve bedava dururken neden paralı mail servisi kullanayım düşüncesiyle onlar kapatmadan kapatmaya karar verdim. Eğer sizde mynet hesabımı nasıl silerim diyorsanız gelin birlikte yapalım.

  Mynet Hesap Silme

  Düzeltme : Mynet hesabımızı silmek için önceden http://uyeler.mynet.com/index/removemember.jsp linkine tıklıyor ve silme sebebimizi belirtip hesabımızı silmiş oluyorduk. Mynet yönetimi bu yolu değiştirmiş artık verdikleri numarayı aramamızı istiyorlar.

  1- Mynet hesap silme sayfasına geçmek için buradaki linke tıklıyoruz

  2- “Üyeliğimi iptal ettirebilir miyim?
  Mynet üyelik hizmetinden iptal etmediğiniz sürece sınırsız süre ile yararlanmaya devam edebilirsiniz. Fakat üyeliğinizin kapanması için özel bir nedeniniz varsa, 0212 328 15 15‘i arayarak Mynet müşteri hizmetleri üzerinden üyeliğinizi iptal edebilirsiniz. Eğer Mynet’ten satın aldığınız bir ürün varsa, üyeliğinizi iptal edemezsiniz. Üyeliğinizi iptal etmeniz halinde Mynet’ten kullandığınız tüm hizmetlerin (Email, Oyun v.s.) kapanacağını unutmayınız. Mynet üyelik hizmeti ise Mynet e-mail servisinden bağımsız olarak, ücretsiz bir hizmettir.”

  Mail hesabımızı kapatmak için verilen 0212 328 15 15 numarasını aramamız gerekiyor.

  mynet hesabimi nasil silerim
  mynet hesabimi nasil silerim