Olymp Trade Hesap Silme

  Olymp Trade Hesap Silme

  Olymp Trade Hesap Silme: Olymp Trade, 2014’ten beri dijital seçenekler sunan ve forex ticareti yapan çevrimiçi bir brokerdır. Bu broker ( Broker: Alım ve satım işlemlerine belli bir komisyon karşılığı aracılık eden, işlemleri kendi adına ancak taraf olduğu kişi veya kurumlar hesabına yapan işlemcilere verilen isimdir. Alıcı ve satıcının bir araya gelmesini kolaylaştırarak alışverişi hızlandırır ) IFC tarafından düzenleniyor ve her gün platformlarını kullanarak 25.000’den fazla yatırımcıya sahip.

  Olymp Trade ticaret yapmak isteyen bireyler için finansal piyasalarda bir aracıdır. Olymp Trade, yatırımınızdan daha büyük bir hacimle işlem yapmanızı sağlayan bir araç olan teklifler (grafiklerde gördüğünüz varlıkların fiyatları) ve kaldıraç sağlar.

  Grafikler, belirli bir süre boyunca (1 dakika, 1 saat vb.) Varlık fiyatlarının (teklifleri) görsel bir temsilidir. Geçmişte bir fiyatın nasıl değiştiğini görselleştirir ve gelecekte fiyatın nasıl değişebileceği konusunda varsayımlarda bulunmayı mümkün kılar.

   

  Olymp Trade’in 5 Artısı

  1- Bunlardan ilki, hızlı yanıt veren destek ekibidir. Herhangi bir sorunuz ve sorununuz olduğunda size yardımcı olmak için destek 7/24 hizmetinizdedir.

  2- İkinci avantaj, güvenilir mobil uygulama. Olymp Trade hakkında bu ticaret uygulamasının üstün özelliklerini onaylayan birçok yorum var.

  3- Temel analiz için Insights aracı, hizmetinize sunulan uygulamada tam orada. Profesyonel piyasa analistlerinin gerçek zamanlı fiyatın diğer yönü hakkında ne düşündüğünü öğrenebilirsiniz, bu da tahminlerinizde size yardımcı olabilir.

  4- Platformda çok sayıda gösterge var. Bunların ticarette nasıl kullanılacağına dair ayrıntılı eğitimler de vardır. Örneğin, SMA’nın bir eğilimi belirlemenize ve ne zaman biteceğini göstermenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenebilirsiniz. Veya Bollinger bantları ile trendin tersine dönme noktasının nasıl bulunacağı.

  5- Olymp Plus danışmanı hem masaüstü hem de mobil cihazlar için de mevcuttur. Program, Olymp ile alım satım yapabileceğiniz fırsatları önemli ölçüde artıran alım satım sinyalleri üretir. Aynı zamanda yeni yatırımcıların başarıya giden yolu açmalarına yardımcı olabilecek harika bir eğitim materyali kaynağıdır.

   

   

  Olymp Trade Hesabımı Nasıl Silerim

  Olymp Trade hesabı silinmez ama engellenebilir. Olymp Trade hesabınızı kapatmaya başlamadan önce bekleyen işleminizin olmadığına emin olun ve hesaplarınızda kalan tüm bakiyeleri çekin veya kullanın.

  Olymp Trade hesabını engellemek için kullanıcı bilgilerinizi (e-posta adresiniz)ve hesabınızı engellemek istediğinizi yazan bir e-postayı support-tr@olymptrade.com adresine gönderin.