Home sosyal OmeTv Video Chat Hesap Silme

  OmeTv Video Chat Hesap Silme

  OmeTv Video Chat Hesap Silme

  OmeTv Video Chat Hesap Silme: OmeTV Video Chat uygulamasıyla, kullanıcılar rastgele seçilir ve eşleştirilerek metin, sesli veya görüntülü görüşme yoluyla bire bir sohbet etme olanağı sağlanır.

  OmeTV Video Chat kullanıcıları, diğer kullanıcılarla yapılan metin görüşmelerinde dosya ve fotoğraf ekleme özelliğini kullanabilir ve uygun olmayan durumlar yapılan sohbetlerde olabilir.

  OmeTV Video Chat uygulaması sadece Google Play Store’da mevcuttur. Reklam içermez, ancak ücretli uygulama içi satın alımı mevcuttur.

  OmeTV Video Chat, 17 yaş ve üstü kullanıcılar için derecelendirilmiştir ve küçükler için güvenli olmadığını bilmelidir. Yabancılarla rastgele görüntülü sohbetler söz konusu olduğunda, canlı akış yönüyle eşleştirildiğinde, çocuklar yetişkin içeriğe maruz kalma riski altındadır.

  OmeTv Video Chat Hesap Silme
  OmeTv Video Chat Hesap Silme

  OmeTv Video Chat Premium Üyeliği İptal Edin

  OmeTv uygulamasını kullanmak için hesap açmanıza gerek olmadığı için OmeTv uygulamasını kaldırabilirsiniz. Ancak Google Play Store ile uygulama içi ürünler satın aldıysanız aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir

  OmeTV Video Chat ücretli üyeliğinizi, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak ile OmeTV Video Chat VIP üyeliğinizi sona ermez.

  OmeTV Video Chat ücretli üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

  Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle OmeTV Video Chat aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu OmeTV Video Chat Pro aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

  Google Play Store Üzerinden OmeTV Video Chat Abonelik İptal Edin:

  * Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

  * Menü Abonelikler’e dokunun.

  * İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.

  * Aboneliği iptal et’e dokunun.