Otelz Hesap Silme

Otelz Hesap Silme

Zonline Ticaret ve Turizm AŞ. bünyesinde, otel rezervasyonlarını çevrim içi sağlamak için 2013 yılında kurulan ve ayda 500.000 kişinin otel araması yaptığı otelz.com sitesinde ki hesabınızı Otelz hesap silme yazımızla sizlere yardımcı olmaya çalışacağız

 

Otelz Rezervasyon İptali

Yüzde yüz yerli sermaye kurulan otelz.com sitesinde rezervasyonlarınızı iptal etmek seçeneği mevcuttur. Rezervasyonu Yönet sayfasından rezervasyonunuzu iptal edebilme veya değiştirebilme hakkına sahipsiniz. Bunun için https://www.otelz.com/rezervasyonlari-yonet Dikkat edilmesi gereken rezervasyonunuz da bir değişiklik yapmadan önce tesisin iptal koşul şartlarını  göz ardı etmememiz ve kontrol etmeniz gerekiyor. İadesi mümkün olmayan odalar ve diğer özel fırsatlarda farklı iptal koşulları uygulanıyor olabilir.

 

Otelz Hesabı Nasıl Silinir

Rezervasyon iptali sırasında gösterilen anlayış hesap silme işin de gösterilmiyor. Site içinde hesap silmenin bir yolu maalesef bulunmuyor ve canlı desteğe hesabımı silmek istediğimi yazdım cevap bile vermediler. Bu seçenek boş çıkınca 0850 333 02 20 numaralı otelz.com  müşteri temsilci hattını aradım. Müşteri temsilcisi ile görüşüp hesabımı sildirdim. Sizde bu yolla hesabınızı sildirebilirsiniz.