Papara Hesap Silme

  Papara Hesap Silme

  Papara, nakit para veya kartlarınızın yerine kullanabileceğiniz, 7/24 ücretsiz para transferi yapabileceğiniz gibi özellikleriyle bir cüzdandan daha da fazlasını yapabilen bir platformdur. Papara hesap silme yazımız sizlere hesabınızı silmeniz için yardımcı olacaktır.

  Papara sitesindeki üyeliğiniz silmek istediğiniz de resmi sitesin de üyeliğinizi iptal ettirmeniz “Hesabımı sil” gibi bir seçenek sunulmadığı için mümkün değildir. Papara hesabınızı silmek için 0850 340 0 340 numarayı 09:00 ve 18:00 saatleri arasında aramanız müşteri hizmetleri ile görüşerek hesabınızı kapatmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Müşteri güvenliği için bilgilerinizi doğrulayacaklardır.

  Adınız, soyadınız, Doğum yılınız, E-posta adresiniz, TC Kimlik numaranız, Telefon numaranız gibi bilgiler bir takım soruları sorabilir.

  Papara müşteri temsilcisi hesabınızı kapattırmamak için sizi bu konuda vazgeçirmek için kartın avantajlarından bahsedebilir. Papara hesabınızı kapatmak için istenilen belgeleri mail ile Papara mail adresine göndermeniz talep edilebilir. Hesabınızın Papara yetkilileri tarafından incelendikten sonra size bir dönüş sağlanacaktır. Ancak Papara BBDK onaylı bir şirket olduğu için hesap incelemeleriniz ve kapatma işlemleri biraz sürebilir.

  Bu arada unutmamanız gereken kartınız aktif hale gelmedi ise iptal işlemini gerçekleştiremezsiniz.

   

  Papara Hesabı Askıya Alması

  Kullanıcıların hızlı, masrafsız ve kesintisiz para transferi amaç edinen Papara, kullanıcıların arasında yaptığı yüksek tutarlı para transferleri sonrası para transferi yapan kullanıcının hesabını incelenme amaçlı askıya alınır ve gerekli görünürse kullanıcının Papara hesabını kalıcı olarak kapatılmaktadır.

  Papara çeşitli nedenler sebebiyle askıya alınan hesabınızla ilgili sizden ilgili size sorular sorup, cevap isteyebilir ve bunun ardından hesabınız tekrar kullanıma açılabilir. Bu inceleme 15 iş günü kadar sürebilir ve inleme sonuçlanıncaya kadar hesaptaki bakiyenizi kullanmazsınız