Paysafecard Hesap Silme

  Paysafecard Hesap Silme

  Paysafecard Hesap Silme : Merkezi Viyana, Avusturya’ da bulunan ve 49 ülke de faaliyet göstermekte olan şirket paysafecard, paysafecard Mastercard ® ve paysafecard hesabım çeşitli beyaz etiketli ürünler ile bireysel ihtiyaçları karşılayan ödeme yöntemleri sunmaktadır.

  Paysafecard, banka hesabından, kredi kartından veya diğer kişisel bilgilerden bağımsız olarak, 16 basamaklı bir PIN koduna sahip kuponları temel alan bir ön ödemeli çevrimiçi ödeme yöntemidir

   

  Paysafecard Hesabınızda Kalan Parayı Nasıl Çekerim?

  Paysafecard hesabınızı kapatmadan önce Paysafecard bakiyenizin hepsini çekin. Paysafecard bakiyenizi istediğiniz zaman banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için info@paysafecard.com adresine aşağıda belirtilen bilgileri de ekleyip bir e-posta gönderin.

  – Banka hesap bilgileriniz (sıralama kodu, hesap numarası, bankanın adı, hesap sahibinin adı, IBAN, BIC)
  – Tam adınız ve soyadınız
  – Fotoğraflı kimlik formunun kopyası (örn. Pasaport, sürücü belgesi veya kimlik kartı – ön ve arka)
  – Gönderdiğiniz belgelerin okunaklı olduğundan ve 5 MB‘ ı aşmadığından emin olun.
  – Her banka havalesi, doğrudan ödenen tutardan düşülen 6 GBP tutarında bir ücret gerektirir. (GBP= İngiliz sterlini Birleşik Krallık’ta kullanılan para birimidir. Uluslararası para kodu “GBP”dir. Great Britain Pound )

  Bu bilgileri gönderdikten sonra 3-4 iş günü içinde para belirtilen hesaba aktarılacaktır.

   

  Paysafecard Hesabı Nasıl Silinir

  Paysafecard hesabınızı kapatmak için, paysafecard hesabınızdaki “Bilgilerim” menü seçeneğini açın ve ardından sayfanın sonundaki “Hesabı Kapat” düğmesini tıklayın.

   

  Paysafecard üyeliğiniz hakkında sorularınıza cevaplarınızı https://www.paysafecard.com/tr-tr/yardim/ adresinde bulabilirsiniz.