Paysend Hesabı Nasıl Silinir

  Paysend Hesabı Nasıl Silinir

  Paysend Hesabı Nasıl Silinir: Paysend, kullanıcıların banka hesaplarına ve dijital cüzdanlara ödeme yapmalarının yanı sıra sınır ötesi karttan karta transfer yapmalarını sağlayan küresel bir finansal teknoloji şirketidir. Giderek daha bağlantılı hale gelen dünyada, ucuz para transferi hizmetlerine olan talep artmaya devam ediyor ve Paysend bu pazara kendini adamış durumda.

   

   

  Paysend ne için kullanılır?

  Paysend, kullanıcıların 100’den fazla ülkede doğrudan Visa, Mastercard veya UnionPay’e para göndermesine olanak tanıyan yeni nesil bir para transferi platformudur. Ayrıca belirli ülkelerdeki banka hesaplarına ve dijital cüzdanlara da gönderebilirsiniz. Sevdiklerinize sabit, düşük bir fiyata para göndermenin hızlı, kolay ve güvenli bir yolu

   

   

  Paysend’i Kullanmak Güvenli mi?

  Öneri. Paysend yasaldır ve para transferi için yenilikçi bir yöntem sunar. Kullanıcılar Visa, Mastercard ve UnionPay aracılığıyla Çin’de para gönderip alabilir. İşlemleri, işlemler için bankalara ihtiyaç duymadıkları için çoğu sağlayıcıdan farklıdır.

  Düzenlenmiş bir finans kurumu olarak, para gönderme ve alma sürecini olabildiğince güvenli hale getirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Kart bilgileriniz, kişisel bilgileriniz ve işlem geçmişiniz en modern güvenlik araçlarıyla güvence altına alınır.

   

  Paysend’den para iadesi alabilir miyim?

  Başarıyla tamamlanan tüm işlemler kesindir ve geri alınamaz. Paysend geri ödeme yapamıyor çünkü bir işlemi tamamladığınızda bize hesabınızı belirli bir tutarla borçlandırma talimatı veriyorsunuz.

   

   

  Paysend için gönderme limitleri

  Paysend hesabınızı, onaylanana kadar altı aylık dönem için maksimum 800 £ gönderebilmeniz için sınırlar. Hesabınızı yükseltmek için kimlik belgesi gereklidir, ör. B. Pasaport numaranız ve gelirinizle ilgili bilgileri içerebilecek kimlik doğrulama gerekli.

   

   

  Paysend karta Visa gönderiyor mu?

  Paysend platformunda bir hesap oluşturduğunuzda, banka veya kredi kartınızı hesabınıza bağlamanız istenecektir. Bu, bankanız tarafından adınıza verilen herhangi bir Visa veya MasterCard olabilir. Artık 70’den fazla ülkede herhangi bir Visa, MasterCard veya UnionPay kartına para gönderebilirsiniz.

   

   

  Paysend Global Hesabı nerelerde kullanılabilir?

  Paysend, dünya çapında 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Şu anda para göndermek için 49 ülke ve almak için 100’den fazla ülke var.

  Paysend Global Hesabı şu ülkelerde mevcuttur: Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Jersey, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg , Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Birleşik Krallık

   

  Paysend Hesabı Nasıl Silinir?

  Paysend hesabınızı kapattıktan sonra aynı numara altında yeni bir hesap oluşturamazsınız.

  Paysend hesabınızı kapatmak için hesap bakiyenizin sıfır olması gerekir.

  Paysend Hesabınızın kapatılabilmesi için hesap bakiyenizin sıfır olması gerekmektedir. Hesabınızda para varsa çekin, eksikse tamamlayın.

  Bakiyeniz sıfır olduktan sonra

  – Adınız;
  – Senin doğum tarihin;
  – Telefon numaran;
  – Paysend kartınızın son 4 hanesi veya son yükleme tutarı.

  Bu bilgileri Whatsapp üzerinden +44 20 7287 7815 numaralı telefondan iletin veya [email protected] adresine e-posta göndererek Paysend hesabınızın silineceğini belirtin.