Pi Hesabı Nasıl Silinir

  Pi Hesabı Nasıl Silinir

  Pi Hesabı Nasıl Silinir: Pi Network, dijital bir para birimidir. Mobil cüzdanları aracılığıyla Pi paraları kazanabilirsiniz. Telefonunuzun pil gücünü daha fazla tüketmez.

  Pi Network, bitcoin gibi birinci nesil para birimlerinin merkezileştirilmesi onları günlük kullanıcıların erişiminin ötesine taşıdığı için kripto para madenciliğini erişilebilir tutmayı amaçlayan bir dijital para projesidir.

  Stanford mezunlarından oluşan bir ekip tarafından geliştirilen Pi Ağı, kullanıcıların cep telefonu uygulamasını kullanarak para madenciliği yapmasına ve dağıtılmış bir kayıt üzerindeki işlemleri doğrulamasına olanak tanıyor.

  İş kanıtı ( PoW ) protokollerini kullanan Bitcoin gibi ağlardaki düğümlerin aksine , Pi düğümleri Stellar Consensus Protocol (SCP) tabanlı bir algoritma kullanır. Pi Düğümleri, dağıtılmış bir defterdeki işlemleri doğrular ve defterin kaydettiği yeni işlemlerin sırası konusunda fikir birliğine varır.

  SCP altında, PI düğümleri, ağ kullanıcılarının her biri tarafından bilinen üç ila beş güvenilir kişiden oluşan güvenlik çemberleri veya grupları oluşturur. İşlemler yalnızca güvenilir düğümler tarafından onaylanırsa paylaşılan defterde doğrulanabileceğinden, güvenlik çevreleri sahte işlemleri önleyen küresel bir güven ağı oluşturur.

   

  Pi Network’ün bir değeri var mı?

  Bazı kullanıcılar tek bir Pi’nin şu anda 10 ila 100 dolar arasında bir değere sahip olabileceğini öne sürse de, bunu destekleyecek kesinlikle hiçbir kanıt yok ve Pi Ağı’nın arkasındaki ekip, projenin özellikleri hakkında çok ayrıntılı bilgi yayınlamadı.

   

  PI parası satabilir miyim?

  Şu anda yatırımcılar Pi paraları ile ticaret yapamıyorlar. Projenin, günlük kullanıcıları fiyatlamayan erişilebilir bir kripto para birimini başarılı bir şekilde başlatmasını bekliyorsanız, madeni para madenciliğine katılabilirsiniz. Alternatif olarak, çevrimiçi bir borsada satın almak için bekleyebilirsiniz.

   

  Pi ağından nasıl para kazanılır?

  PI Ağı Çözümleri, telefonunuzdan kripto para madenciliği

  yaparak para kazanabileceğiniz anlamına gelir . Uygulamayı indirin ve günde bir kez açın ve otomatik olarak Bitcoin madenciliği yapın. PI Network ayrıca bir üye platformuna sahiptir.

   

  Bir kullanıcıyı ağ Pi’den nasıl kaldırırım?

  ‘Profilinize’ gidin ve ‘Ekibim’e tıklayın. Orada bir ekip üyesini devre dışı bırakmak için bir seçenek görüyorsunuz ama birini nasıl tamamen kaldırır/silersiniz?

   

   

  Pi Network’ü kaldırırsam ne olur?

  Hiçbir şey olmayacaktır. Ancak oturum açma kimliğini ve Parolayı unutmamalısınız. İstediğiniz zaman yeniden yükleyebilirsiniz ve mayınlı pi paralarınız hiçbir yere gitmedi. .

   

   

  Pi Hesabı Nasıl Silinir

  Pi Hesabınızı silmek için aşağıdaki basit adımları uygulamanız gerekir.

  1. Cep telefonunuzda Pi Network uygulamasını açın.

  2. Sağ üstte bulunan 3 çizgiye tıklayın sonra sırasıyla “Profil > SEE HOW > Pi Kullanıcı Adını Yaz > Delete > Delete

  Hesabınız devre dışı kalacak ve 15 gün boyunca giriş yapmadığınız taktirde Pi hesabınız kalıcı olarak silinecektir.