Plurk Hesabımı Nasıl Silerim

  Plurk Hesabımı Nasıl Silerim

  Plurk Hesabımı Nasıl Silerim

   • plurk.com üzerinden oturum açın ve sitenin sağ üst kısımda bulunan profil isminize tıklayın ve açılan küçük pencereden “Settings” sekmesine tıklıyoruz.
   • Açılan sayfanın sol panelinde “Hesap” sekmesine tıklayın.
   • Plurk Hesabını Devre Dışı Bırak : “Hesabınızı devre dışı bırakmak, profilinizi ve Plurk’ta paylaştığınız herşeyi devre dışı bırakacak. – Your account will be reactivated when you log in again.”
  • Plurk Hesap Silme: Plurk’u tekrar kullanacağınızı düşünmüyorsanız, hesabınızın kalıcı olarak silinmesini isteyebilirsiniz. Hesap silindikten sonra hesabınızı yeniden etkinleştiremez veya gönderdiğiniz hiçbir şeyi alamazsınız.

   

  plurk hesabimi nasil silerim
  plurk hesabimi nasil silerim
  • Tercihinize göre Hesabınızı devre dışı bırak ya da Delete Account butonlarına bastıktan sonra karşınıza şifre ekranı çıkar. Şifrenizi girin ve “Continue” butonuna tıklayın.
  • Hesabınızı devre dışı bırakmak, profilinizi ve Plurk’ta paylaştığınız herşeyi devre dışı bırakacak. Hesabınızı tekrar aktive etmek için Plurk’a yeniden giriş yapın.” yazan uyarıyı okuduktan sonra “Hesabı Devre Dışı Bırak” butonuna basın”
  plurk hesabi devre disi birak
  plurk hesabi devre disi birak
   • Hesabınızı silmek için türkçesini yazdığımız uyarıyı okur sonra da  “Delete My Account” butonuna basarsınız.  “Plurk’u tekrar kullanacağınızı düşünmüyorsanız, hesabınızın kalıcı olarak silinmesini isteyebilirsiniz.
    Hesap silindikten sonra hesabınızı yeniden etkinleştiremez veya gönderdiğiniz hiçbir şeyi alamazsınız.Silme işlemi, isteğinizi gönderdikten 15 gün sonra başlar. Bu süre zarfında, silme işlemini iptal etmek istiyorsanız, lütfen posta kutunuza gönderilen e-postayı kontrol edin.”
  plurk hesabi kapatma
  plurk hesabi kapatma

  Hesabınız 15 gün içinde silinecek.

  Silme işlemi, isteğinizi gönderdikten 15 gün sonra başlar.
  Bu süre zarfında, silme işlemini iptal etmek istiyorsanız, E-mail adresinize gönderilen e-postayı kontrol edin.