Reddit Hesabımı Nasıl Silerim

  Reddit Hesabımı Nasıl Silerim

  Reddit Hesabımı Nasıl Silerim: Reddit, Conde Nast Digital şirketine ait bir sosyal haber, tartışma sitesidir. Kayıtlı kullanıcılar metin, bağlantı, video ve fotoğraf içerebilen gönderiler paylaşabilir, diğer Reddit kullanıcılar da bu gönderileri oylayarak gönderinin sayfada üste çıkmasını veya alta inmesini sağlayabilirler.

  Reddit, insanların web üzerinden ilgi çekici haberler göndermelerini ve alaka düzeylerine ve popülerliklerine göre geliştirmelerini sağlayan canlı bir sosyal ağdır. Açık ve işbirliğine dayalı bir ortamı sürdürmenin çok basit bir değer önerisi sunar.

  Reddit, oy sıralamalarına göre temiz bir sistem sunar ve insanların bilgi keşfetmesi için teknoloji, sanat vb. Gibi birçok alakalı kategoriye sahiptir. Sizi en çok ilgilendiren konular etrafında Reddit toplulukları da oluşturabilirsiniz.

  Haberleri topluluktaki diğer insanlarla paylaşma yeteneği, Reddit’i sıkı ve güçlü bir sosyal paylaşım sitesi yapar.

   

  Reddit Hesabını Silmeden Önce Dikkat Edin:

  Reddit hesabını kalıcı olarak silmek, yaptığınız Reddit kayıtlarını ve yorumları silmeyecektir. Silinen Reddit hesapları tekrar kurtarılamaz. Reddit hesabını silmeden önce bunları silmeniz gerekir. Reddit’e geri bildirim vermek istiyorsanız, Geri bildirim sayfasında kendilerine yazmayı düşünün (aşağıdaki bağlantıya bakın) Reddit’e Geri Bildirim Verin

  reddit hesabımı nasıl silerim
  reddit hesabımı nasıl silerim

  Reddit Hesabı Silme

  Şimdi gelelim Reddit.com hesabımızı nasıl sileceğimize

  1- İlk olarak oturum açıyoruz.

  2- https://ssl.reddit.com/prefs/delete/ linkine tıklayın ya da kopyalıp tarayıcınıza yapıştırın.

  3- Karşınıza çıkan ekranda ilk başta iki uyarı karşınıza çıkar.

  if you’re having a problem on reddit, please consider contacting us about it before deactivating your account.
  ( Reddit ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, hesabınızı kapatmadan önce lütfen bizimle iletişime geçin. )

  deactivating your account will not delete the content of posts and comments you’ve made on reddit. to do so, please delete them individually.
  (Hesabınızı devre dışı bırakmak, reddit ile yaptığınız yayınların ve yorumların içeriğini silmez. Bunu yapmak için lütfen bunları ayrı ayrı silin.)

  Uyarıları okuduktan sonra alt tarafta isteğe bağlı nedeni belirtir kullanıcı adı ve şifrenizi girer onaylar ve sil butonuna basarsınız. Sildikten sonra reddit.com sizi giriş sayfasına yönlendirir. Silindiğinden emin olmak isterseniz tekrardan kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

  reddit hesabi silme
  reddit hesabi silme