Rosetta Stone Abonelik İptali

  Rosetta Stone Abonelik İptali

  Rosetta Stone Language Learning bilgisayar destekli dil öğrenimi yazılımıdır. 1992 yılında kurulan Rosetta Stone’un dil bölümü, her tür öğrencinin nesli tükenmekte olan çeşitli diller de dahil olmak üzere 30’dan fazla dili okumasına, yazmasına ve konuşmasına yardımcı olmak için bulut tabanlı çözümler kullanır. Yazılım görüntü, metin ve ses kullanarak kelime ve dilbilgisi öğretir. Aralıklı tekrarlama yöntemi ile ana dile çeviri olmadan eğitim verilmektedir. Rosetta Stone dil öğrenmeden memnun değilseniz aboneliğinizi iptal etmek isteyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı “Rosetta Stone Abonelik İptali” yazımızla açıklıyoruz

  Rosetta Stone, diller arasında her birini tek bir abonelik altında sunar. Diller arasında istediğiniz sıklıkta gezinin. Erişmek için abone olduğunuzda Sınırsız Diller’i seçmeniz yeterlidir.

  Öğrenmek için 24 dil arasından seçim yapın:
  Arapça, Çince (Mandarin), Felemenkçe, İngilizce (Amerikan veya İngiliz), Filipince (Tagalogca), Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Hintçe, İrlandaca, İtalyanca, Japonca, Korece, Farsça (Farsça), Lehçe, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca (Latin Amerika veya İspanya), İsveççe, Türkçe veya Vietnam.

  Bir dil öğrenme aboneliği:
  3 ve 12 aylık aboneliklerin yanı sıra bir ömür boyu seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz

   

  Rosetta Stone Abonelik İptali Nasıl Yapılır

  – Üst araç çubuğunda adınızı tıklayın ve “My Account“u seçin.

  – Özet sekmesi görünecektir. Otomatik yenileme özelliğini devre dışı bırakacağınız yer burasıdır. Bunun için “Cancel Subscription” i tıklamanız yeterlidir. Tamamlandığında, aboneliğiniz son kullanma tarihinden sonra yenilenmez.

   

  Rosetta Stone Otomatik Yenilemeyi Kapatma

  – Üst araç çubuğunda adınızı tıklayın ve “My Account“u seçin.

  Summary sekmesi görünecektir. Otomatik yenileme özelliğini  için “Turn Off Auto Renewal” yazısına tıklamanız yeterlidir. Aboneliğiniz son kullanma tarihinden sonra yenilenmez.