Sefamerve Hesap Silme

  Sefamerve Hesap Silme

  Başörtüsünden ayakkabıya, büyük beden giyimden çantaya, dış giyimden pijamaya birbirinden farklı kategorilerde ve tesettür giyiminde bolca ürün bulabileceğin Sefamerve.com hesabınızı kapatmanıza “Sefamerve Hesap Silme” yazımızla yardımcı olmaya çalışacağız.

  Sefamerve.com’da tesettür giyimde kullanabileceğiniz birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Tunik, elbise, penye bluz, abiye, hırka, etek, body, pantolon, namaz elbisesi, yelek, gömlek, triko, takım gibi ürünleri bulabilir, son moda kıyafetler tüm detayları ile inceleyebilirsiniz. Ayrıca büyük beden giysiler,  bebek ve çocuklar için de ayakkabı, çanta, şapka&bandana, bebek giyim, bebek bakım çantası, oyuncak ve pijama takımlarını da satın alabilir, aile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

   

  Sefamerve 

Sipariş İptali
  Sefamerve.com’dan satın aldığınız ancak henüz kargolanmamış ürünlerinizi, “Sipariş Takip” bölümünden iptal edebilirsiniz. Siparişinizin elinize ulaşmasının ardından iptal etmek isterseniz, 14 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Kapıdan ödeme ile aldığınız ürünlerin iadesini gerçekleştirirken ürün iade formuna IBAN numarasını girmeniz gerekmektedir. Ücret iadesi bu IBAN numarasına gerçekleşecektir. İade edilen ürünlere ait ücretler, iade onayının verilmesinin ardından ortalama 5 ila 7 iş günü içinde kredi kartına ya da belirttiğiniz IBAN numarasına yapılır.

   

  Sefamerve Hesabı Nasıl Silinir

  Sefamerve.com Üyelik ve Kullanım Şartlarını okuduğumuzda 3h bendi diyorki;

  Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından Sefamerve.com üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.”

  Kullanıcı tarafından üyelik iptal edildiğini belirtse de hesabınızı silme gibi bir seçenek mevcut değil.

  Site de oturum açıktan sonra canlı desteği açın ve Sefamerve üyeliğinizi kapatmak istediğinizi bildirin. Görüşmede telefon numaranız yada e-posta adresinizi soracaklar. Gerekli doğrulamadan sonra çok kısa sürede Sefamerve hesabınız silinecektir.