Shein Hesabımı Nasıl Silerim

  Shein Hesabımı Nasıl Silerim

  Shein Hesabımı Nasıl Silerim: Shein; Ekim 2008’de kuruldu ve o zamandan beri “herkesin modanın güzelliğini yaşayabileceği” felsefesini güttü. SHEIN uluslararası bir B2C hızlı moda e-ticaret platformudur. Şirket ağırlıklı hedefi kadın giyimi üzerinedir. Ancak aynı zamanda erkek giyim, çocuk giyim, çanta, ayakkabı, aksesuar ve diğer moda ürünleri sunuyor.

  SHEIN, Avrupa, Amerika, Avustralya ve Orta Doğu pazarlarını hedeflemektedir. Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu, İtalya, Fransa, İspanya, Rusya, Avustralya ve Almanya’ yı  destekleyen web siteleri ile SHEIN, aldığı siparişi en yakın konumdaki depoların birinden gönderiyor.  SHEIN, en yüksek kalitede modaya uygun parçaları sunmayı ve aynı zamanda kaliteye, değere ve hizmete önem vermeyi amaçlamaktadır.

   

   

  Shein Hesabımızı Uygulama Üzerinden Silme

  – Shein uygulamasında oturum açıyoruz ve aşağıdaki adımları sırasıyla takip ediyoruz.

  Me > Destek > Customer Service

  – Ekranda hesabımızı silecek bir seçenek bulunmuyor. Üstte Müşteri Hizmetleri başlığının sağındaki simgeye tıklıyoruz.

   

  Shein hesap kapatma
  Shein hesap kapatma

  Soru tipi* > Account Issue adımlarına tıklıyoruz. Açılan formda “Describe your question here” yazan yere “please delete my shein account” yazıyor ve gönderiyoruz.

  Shein Hesabimi Nasil Silerim
  Shein Hesabimi Nasil Silerim

  https://www.shein.com/user/tickets bağlantı adresinden servis kayıtlarına ulaşabilir, hesap silme başvurunuzu görebilirsiniz. Uygulamadan görmek için Profil > Destek > Servis Kayıtları adımlarını izleyebilirsiniz.

  – Başvurumuzu yanıtlamışlar. Kayıt olmak için kullandığımız mail adresimizi öğrenmek istiyorlar. Mail adresimizi yazıp cevapladık.

  “Merhaba nasilsilerim.com,

  SHEIN müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. İsteklerinize saygı gösterecek ve 24 saat içinde verilerinizi sistemimizden tamamen çıkaracağız. Bu, adınızı, telefonunuzu, e-posta adresinizi, şifrenizi, faturalandırma ve gönderim adresinizi ve sipariş geçmişinizi içerecektir. Müşterilerimizin kredi kartı bilgilerini sistemimizde tutmuyoruz.

  Lütfen SHEIN hesabınızı bize gönderebilir misiniz? SHEIN hesabı, bu hesaba daha önce kaydolduğunuz e-posta adresidir. O zaman derhal bilgilerini silmenize yardımcı oluruz.”

  shein com hesap iptali
  shein com hesap iptali

  İşlemimiz gerçekleşmesi için bekleyeceğiz. Hesabımız silindikten sonra sistemimizden herhangi bir bildirim göndermeyecekler. Hesabımızın silindiğini shein.com adresinde oturum açmayı deneyin. Hesap başarıyla silindiyse “Girdiğiniz E-posta Adresi veya Şifre” yanlıştır uyarısını alacağız.