Sigortam Net Hesap Silme

  Sigortam Net Hesap Silme

  Sigortam.net; telefon ve online olarak sigorta karşılaştırması ve satışı alanında Türkiye’de hizmet veren ilk platformdur. Arabam. com, kariyer. net ve emlakjet. com gibi siteler ile birlikte iLab Holding çatısı altındadır. Sigortam.net sitesindeki üyeliğinizi Sigortam Net Hesap Silme başlıklı yazımız ile sizlere bu konuda yardımcı olacağız.

  Sigortam.net hesabımızı öyle hemen silmiyorlar. Sitesin de ya da mobil uygulamasında hesap silme ile ilgili bir seçenek bulunmuyor. Bunun için sigortam.net’ e mail göndereceğiz.

   

  Sigortam.net Hesabınızı Silmeden Önce Yapılması Gerekenler:

  Silme talebinde bulunmadan önce yapmamız gerekenler şunlardır.

  – Sigortam.net sitesine kullanıcı adımız ve şifremizle giriş yapıyoruz.

  – Üstte bulunan kullanıcı adınıza, ardından sol tarafta bulunan dikey menüde “Üyelik Bilgilerim” e tıklayın.  Kısa yoldan gelmek için https://www.sigortam.net/uye-kayit bağlantı adresine de tıklayabilirsiniz.

  – “Sigortacılık hizmeti almak için paylaştığınız bütün bilgiler, Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirmesi kapsamında değerlendirilmektedir.Bilgilerinizin bu kapsamda değerlendirilmesini istemiyorsanız onayınızı iptal edebilirsiniz.”

  “Bilgilerimin Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme kapsamında değerlendirmesini istemiyorum” yazısının yanında bulunan kutucuğu onaylıyor ve “Devam” butonuna tıklıyoruz.

  Sigortam Net Hesap Silme
  Sigortam Net Hesap Silme

  – “İşleme devam ederseniz, Sigortam.net sistemlerinde kayıtlı bütün bilgileriniz silineceği için size en uygun sigorta poliçelerine ulaşmanız ve en iyi sigortacılık hizmetlerini almanız için daha fazla hizmet veremeyeceğiz.” bilgilendirmeyi okuyor ve bir daha “Devam” butonuna tıklıyoruz.

   Sigortam Net Hesabı Nasıl Silinir
  Sigortam Net Hesabı Nasıl Silinir

  – Daha sonra https://www.sigortam.net/uye-kayit bağlantı adresine tekrardan tıklıyor ve aynı sayfaya geri geliyoruz. Bu kez İletişim Bilgilerim kısmında onayları iptal edeceğiz. Bu sayfada sizinle iletişime geçmeleri için e-posta, sms ya da telefon seçeneklerini onayı kaldırıyor ve “Güncelle” butonuna tıklıyoruz.

  Sigortam.net hesabimi nasıl silerim
  Sigortam net hesabimi nasıl silerim

  Hesabımızı silme başvurusu yapmadan önce izinleri kaldırmış olduk.

  Sigorta Net Hesabımı Nasıl Silerim

  Şimdi hesabımızı silmek için mail ile başvuru yapmamız gerekiyor. Hesabımızı silmek için sigortam@sigortam.net  mail adresine bir mail yollayabiliriz.

  Sigortam Net Hesap Kapatma
  Sigortam Net Hesap Kapatma