Snapchat Hesabımı Nasıl Silerim

Snapchat Hesabımı Nasıl Silerim

Snapchat Hesabımı Nasıl Silerim: Snapchat; Evan Spiegel, Reggie Brown ve Bobby Murphy tarafından geliştirilmiş, platformlar arası çalışma özelliğine sahip 2011 yılında kullanıma sunulmuş anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Kullanıcıların birbirlerine yazılı metin, ses, fotoğraf ve video göndermesini sağlar

Snapchat, kullanıcıların video ve fotoğraf çekebildikleri, çektikleri videolar ve fotoğraf üzerine not ekleme özelliği bulunur.

 

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir

Snapchat hesabınızı mobil uygulama üzerinden silemezsiniz. https://www.snapchat.com/ sitesinde kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açın ve aşağıdaki adımları takip edin.

snapchat hesabımı nasıl silerim
snapchat hesabımı nasıl silerim

1- Oturum açıktan sonra en kısa yoldan silme sayfasına geçmek için https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account adresine tıkla.

2- Karşımıza aşağıdaki açıklama çıkar.

 

“Hesabı Sil

Nasıl yani, bizi bırakıyor musun?

Eğer hesabını silmek istediğinden eminsen, kullanıcı adını ve şifreni aşağıya girdikten sonra Devam Et’e tıkla.

Hesabın devre dışı bırakılacak, yani artık arkadaşların seninle Snapchat’te iletişime geçemeyecek. 30 gün sonra hesabın silinecek. Eğer silinmeden önce hesabını yeniden aktifleştirmek istiyorsan, Snapchat’te oturum açman yeterli

Önemli not: Verilerini istediysen ve henüz sana ulaşmadıysa, önce verilerinin gelmesini bekle ve onları indirdikten sonra hesabını sil. Hesabının silinmeye ayarlandığı andan itibaren sana ulaşamayacağız.”

 

3- Hesabınızı silmek istediğinizden eminseniz, lütfen kullanıcı adınızı ve şifrenizi aşağıya girin ve ardından “Devam Et” düğmesine basın.

4- Snapchat hesabınız 30 gün içinde silinecek

 

Hesap Devre Dışı

Hesabın çok yakında devre dışı bırakılacak. Eğer Snapchat’te doğrulanmış bir email adresin varsa, hesabın devre dışı bırakılınca sana bir onaylama mesajı göndereceğiz.

30 gün içinde hesabın silinecek. Eğer silinmeden önce hesabını tekrar aktifleştirmek istersen, Snapchat’te oturum açman yeterli

Yakında tekrar görüşmek ümidiyle”