Squareup Hesap Silme

  Squareup Hesap Silme

  Square, Inc., San Francisco, California merkezli bir finansal hizmetler, ticari hizmetler toplayıcısı ve mobil ödeme şirketidir. Squareup hesap silme işlemi yazımızın devamında anlatılmıştır.

  Squareup Hesap Kapatma

  Squareup hesabınızı silmeden önce bilmeniz de fayda var.  “Hesabınızı kapattıktan sonra ödeme geçmişinize erişemezsiniz. Kayıtlarınız için, hesabınızı devre dışı bırakmak amacıyla aşağıdaki adımları izlemeden önce ödeme geçmişinizi indirmek isteyebilirsiniz . Unutmayın siz askıda mevduat varsa Kare bağlantılı banka hesabına bu fonların gönderene kadar hesabınızı devre dışı bırakmak için mümkün olmayacaktır.”

  Şimdi hesabımızı silelim

  – Oturum açıyor ve https://squareup.com/dashboard/account/ linkine tıklıyoruz. Açılan sayfanın en altında olan “Deactive Account” butonuna tıklıyoruz.

  “Square hesabınızı devre dışı bırakmak, ödeme geçmişinizden veya hesap bilgilerinizden hiçbirini alamayacağınız veya kurtaramayacağınız anlamına gelir.”

  – Deactive Account butonuna tıkladıktan sonra karşımıza gelen ekranda Squareup hesabımızı neden kapattığımızı belirtiyoruz.

  – Hesabınızda 2 Adımlı Doğrulama varsa, doğrulama kodunuz size mesajla gönderilir veya kimlik doğrulama Uygulamanızı kullanabilirsiniz.

  – Şifremizi giriyor ve devam ediyoruz.

  – “Gittiğin için üzgünüz.
  Emin misiniz? Bu işlemi geri alamazsınız.

  Uyarı: Square hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra, hesabınıza erişebileceksiniz. Square hizmetlerine yapılan abonelikler iptal edilir.

  Bu, alıcı geri ödemeleri, ters ibrazlar ve anlaşmazlıklar için sorumluluğunuzu etkilemez.Daha fazla bilgi için Square’in Kullanıcı Sözleşmesini inceleyin.”

   

  squareup hesap silme
  squareup hesap silme

   

  – Deactive butonu tıklıyoruz ve Square hesabımız kapanmış oluyor

  Not: Hesabınızı devre dışı bırakmanın yanı sıra, hesabınıza bağlı olan aktif abonelikleri iptal etmeniz gerekir.