Starchat Hesabını Sil

  Starchat Hesabını Sil

  Starchat Hesabını Sil: StarChat aileniz, arkadaşlarınız ve yabancılarla iletişim kurmanın bir yolunu sunan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanmak için bir oda oluşturmanız ve arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekiyor, ardından istediğiniz zaman istediğiniz yerde çevrimiçi görüşme düzenleyebilirsiniz.

  Sadece sesli sohbet değil, aynı zamanda en sevdiğiniz şarkıları paylaşabilir ve arkadaşlarınızla karaoke söyleyebilirsiniz. Çevrimiçi oyunlar partinizi daha heyecanlı hale getirecek.

   

  StarChat Uygulamasını Öne Çıkaran 6 Özelliği:

  1. Ücretsiz: StarChat tamamen ücretsiz bir sesli sohbet uygulamasıdır! Telefonunuz internete bağlandığında (4G/3G/2G veya WiFi), gerçekten akıcı, yüksek kaliteli sesli sohbetin keyfini çıkarabilirsiniz.

  2. 40’tan Fazla Ülkede Mevcut: Ailenizden veya arkadaşlarınızdan uzaktaysanız, sesli sohbet odası sizi daha da yakınlaştıracaktır.

  3. Gizli Oda: Odayı kilitleyin ve bir şifre belirleyin ve yalnızca arkadaşlarınız girebilir.

  4. Online Parti: StarChat size çevrimiçi bir parti düzenlemek için bir fırsat sunuyor. Doğum günü, düğün, bayram ya da futbol oyunları, TV dizileri, kız dedikoduları hakkında gerçek zamanlı yorumlar, herhangi bir konu sorun değil. Pasta, gül, yüzük vb. gibi uygun hediyeler de sağlanmaktadır. Arkadaşlarınızı şaşırtmak için harika bir fırsat.

  5. Daha Fazla Eğlence: Sesten daha fazlası! Metin, resimler de mevcuttur. Arkadaşlarınızla oyunlar oynayarak ve karaoke yaparak eğlenceli vakit geçireceksiniz.

  6. Başka Bir Partiye Katılın: Farklı konulara sahip birçok genel oda vardır. Konuya göre odayı seçin, sonra aynı ilgi alanlarına sahip arkadaşlar bulacaksınız. Bu arada, yüzünüzü göstermeden herkesle konuşmakta özgürsünüz.

   

  Starchat Premium Aboneliği İptal Edin

  Starchat Premium üyeliğinizi, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak veya hesabınızı devre dışı bırakmak ile Starchat VIP üyeliğiniz sona ermez.

  Starchat Pro üyeliğiniz yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

  Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle Starchat Pro aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu Starchat Pro aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

   

  Google Play Store Üzerinden Starchat Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

  * Menü Abonelikler’e dokunun.

  * Starchat aboneliğini seçin.

  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

   

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Starchat Pro Aboneliği İptal Edin:

  * Ayarlar uygulamasını açın.

  * Adınıza dokunun.

  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)

  * Starchat aboneliğini seçin.

  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  Starchat Hesabını Sil

  Starchat hesabını uygulamayı kullanarak silmeniz mümkün değildir. [email protected] e-posta adresine hesabınızı silmek istediğinize dair bir mail yollayın. Profil bilgilerinizi değiştirin, yayınladığınız her şeyi silin, tekrar oturum açmayın ve uygulamayı kaldırın.

   

  Facebook Uygulama İzinlerini Kaldırma:

  – Facebook’un sağ üst köşesinden menüye tıklayın.

  – Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından “Ayarlar”‘a tıklayın.

  – Sol menüden Uygulamalar ve İnternet Siteleri’ne tıklayın.

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya oyunların yanındaki kutuya tıklayın.
  Kaldır’a tıklayın.

  – Uygulamayı veya oyunu kaldırmanızın ardından, uygulama veya oyun zaman tünelinizde paylaşımda bulunamaz. Eski bir gönderiyi görmeye devam ediyorsanız, gönderiyi kaldırabilirsiniz.

   

  Google İzin Verilen Uygulamalar:

  – Gmail hesabınızda oturum açın ve https://myaccount.google.com/u/3/permissions adresine tıklayın

  – Kaldırmak istediğiniz uygulama veya hizmeti seçin.

  – Erişimi Kaldır‘ı seçin