SweetRing Hesabı Nasıl Silinir

  SweetRing Hesabı Nasıl Silinir

  SweetRing Hesabı Nasıl Silinir: SweetRing, ideal bir partnerle tanışmak isteyenler için ilgi alanlarınıza göre yakın çevrenizdekileri arar, yakındaki eşleşmeleri hızla tarar ve onlarla bağlantı kurar. Birinin tek bir dokunuş ile sizi tanımasına izin verin. Fotoğraf ekleyerek ve profilinizi tamamlayarak çok daha fazla eşleşme bulun. Arkadaş, ruh eşi, hayran, evlilik, bir erkek veya kız arkadaş, bir sırdaş veya sadece vakit geçirmenize olanak tanıyan bir uygulamadır.

   

  *ÖNEMLİ* VIP üyeliğin varsa hesabını silmek, oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak üyeliğini sonlandırmaz. Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız ( Play Store/App Store, kredi kartı, ön ödemeli kart) yine aynı yöntemle iptal ettirmeniz gerekmektedir.

  Eğer SweetRing sitesi veya uygulaması üzerinden VIP üyesi olduysanız, üyeliğinizi iptal etmek https://www.sweetring.com/rules/rules_autopay_cancel.php adresindeki geri ödeme talimatlarına bakın.

   

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme:
  * Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  * Menü Abonelikler’e dokunun.
  * İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Abonelik İptal Etme:
  * Ayarlar uygulamasını açın.
  * Adınıza dokunun.
  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  * Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun. Aradığınız aboneliği görmüyor musunuz?
  * Aboneliği İptal Et‘e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  SweetRing Hesabımı Nasıl Silerim

  VIP üyeliğinizi iptal ettiyseniz veya VIP üyeliğiniz yoksa SweetRing hesabınızı silmeye geçebilirsiniz. Hesabınızı kapatmadan önce üyelik bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı silin.

  SweetRing hesabınızı silmek için mobil uygulamasını açın ve sırasıyla “Menü > Ayarlar > Hesabı Kapat > Devre Dışı Bırak” adımlarına tıklayın. devre dışı bırakma sebebinizi belirtin ve devam edin. Hesabınız devre dışı kalmıştır.

  Tekrardan giriş yaparsanız hesabınız aktif olur.