Tandem Hesabı Nasıl Silinir

  Tandem Hesabı Nasıl Silinir

  Tandem Hesabı Nasıl Silinir:Tandem, 2015 yılında üç arkadaş tarafından başlatıldı. Misyonları herkesi her yerde herhangi bir dili konuşmaya teşvik eden küresel bir dil öğrenme topluluğu oluşturmak.

  Tandem dünyanın her yerinden 10 milyon üyeye sahiptir. Diğer üyelerle ile metin, sesli ve görüntülü sohbet edebilir,  yeni dilleri öğrenmelerine yardımcı olabilirsiniz.

  Milyonlarca üyesiyle Tandem, dil değişim topluluğudur. Tandem ile dil öğreniminizi üst seviyeye taşıyabilir ve pratik yapmak için anadilini konuşan kişilerle çalışabilirsiniz.

  Tandem hesabınızı silmenin Tandem Pro aboneliğinizi iptal etmeyeceğini unutmayın.

   

   

  Tandem Pro Abonelik İptali

  Eğer Tamdem Pro üyeliğiniz varsa yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play- App Store hesap ayarlarınızdan kapatabilirsiniz.

  Tandem Premium üyeliğiniz varsa, uygulamada oturumu sonlandırmak veya uygulamayı cihazınızdan kaldırmak ile Tandem VIP üyeliğinizi sona ermez.

  Satın alma işleminizi hangi ödeme yöntemiyle ile yaptıysanız (Play Store, App Store veya diğer ödeme yöntemleri) yine aynı yöntemle Tandem Pro aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir. Bunu Tandem Pro aboneliğiniz yenilenmeden en az 24 saat öncesinde yapmanız gerekir.

   

  Google Play Store Üzerinden Tandem Pro Abonelik İptal Etme:

  * Android cihazınızdan Google Play Store’u. açın.

  * Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.

  * Menü Abonelikler’e dokunun.

  * İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.

  * Aboneliği iptal et’e dokunun.

   

  iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Tandem Pro Abonelik İptal Etme:

  * Ayarlar uygulamasını açın.

  * Adınıza dokunun.

  *Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)

  * Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun.

  * Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

   

  Tandem Hesabımı Nasıl Silerim

  Tandem Pro aboneliğinizi iptal ettiyseniz veya PRO aboneliğiniz bulunmuyorsa Tandem hesabını silmeye geçebiliriz.

  Uygulamayı açın ve Profile -> Settings -> Delete my account adımlarına sırasıyla tıklayarak Tandem hesabını kalıcı olarak silebilirsiniz.

  Başvurunuz henüz Tandem topluluğa kabul edilmediyse, 7 gün bekledikten sonra başvurunuzu kendiniz silebilirsiniz. “ Cancel My Application” düğmesine tıklamanız yeterlidir ve başvurunuzda verdiğiniz bilgiler silinecektir.