Tatil.com Hesap Silme

Tatil.com Hesap Silme

600.000+ otel, yıllık 500.000+ yıllık rezervasyon, otel, tur, uçak bileti alabileceğiniz Tatil.com 15 yıllık deneyimi ile hizmet sunmaya devam ediyor. Tatil.com sitesinde ki rezervasyonunuzu iptal ettirmek ya da hesabınızı silmek istiyorsanız Tatil.com hesap silme yazımız ile size yardımcı olacağız.

 

Tatil.com Rezervasyon İptali

Tatil.com Rezervasyon iptali için 0850 222 68 35 numaralı hattı arayın ve sırasıyla 2 ve 3′ü sırasıyla tuşlayın. Mail ile iptal ettirmek istiyorsanız musteridestek@tatil.com mail adresine Rezervasyon numaranız ile birlikte rezervasyon iptali nedenini de belirten bir mail yollayınız.

Tatil.com ile ilgili daha fazla sorularınızın cevabını https://www.tatil.com/sikca-sorulan-sorular adresinden bulabilirsiniz.

 

Tatil.com Hesabı Nasıl Silinir

Tatil.com hesabımızı silmek için site içinde herhangi bir seçenek sunulmamış. musteridestek@tatil.com mail adresine tatil.com hesap kalıcı silme başlığı ve konusu olan bir mail gönderiyoruz.  Daha sonra hesap silme işlemini teyit etmek için size mail gönderecekler. Hesap silme talebinizi onaylayın. Onayladıktan sonra size içeriği hesabınız silinmiştir veya “Üyeliğiniz pasife çekilmiş olup kayıtlı mail adresiniz misafir listemizden çıkarılmıştır” yazan mailler yollasalar bile mutlaka tatil.com’ da oturum açmayı deneyin. Eğer oturum açılıyorsa silinmedi demektir tekrardan mail gönderin.

Silinme konusunda ısrarcı davranarak 29 gün sonra sildirmeyi başarabildim.

“Değerli Misafirimiz,

Hesap bilgileriniz tarafımızdan silinmiştir.

Yardımcı olmamızı istediğiniz her konuda, göndermiş olduğunuz maili cevaplayarak, sistemimize iletmiş olduğunuz talebinize yeni bir mesaj gönderebilirsiniz.”