Tchibo Hesap Silme

  Tchibo Hesap Silme

  Tchibo Hesap Silme: Tchibo;1949 yılında Hamburglu bir tüccar olan Max Herz’ in posta ile yanında pratik kavanozlarla ya da mutfak bezleri ile kahve gönderimi fikriyle başladı. Almanya’ da Tchibo kısa zamanda en çok tüketilen kahve markası oldu. Zamanla ev, dekorasyon, moda ve spor koleksiyonlarıyla gelişti ve büyüdü. Günümüzde dünya çapında 1.000’den fazla mağazası bulunan Tchibo’ nun ilk mağazası, 1955 yılında Hamburg’ da açıldı. Bunu Avrupa ülkelerindeki 9 adet internet mağazası takip etti. Bugün Tchibo, müşterilerine her hafta yeni bir koleksiyon sunuyor.

   

  Tchibo Hesabı Nasıl Silinir

  Mobil uygulama üzerinden Tchibo hesabının kapatılması:

  – Mobil uygulamada oturum açın ve sırasıyla “Hesabım > Benim Tchibo’m > Benim Tchibo Hesabım” adımlarına tıkladıktan sonra ekranı biraz aşağı kaydırın ve “Üyeliğimi iptal etmek istiyorum” yazısına tıklayın. Mevcut şifrenizi girmenizi isteyecek. Şifrenizi girin ve “Onayla” butonuna tıklayın.

   

  Web sitesi üzerinden Tchibo hesabının kapatılması:

  – Web sitesinde oturum açın ve “Hesabım” a tıklayın. Ekranı aşağı kaydırın ve “Üyeliğimi iptal etmek istiyorum” yazısına tıklayın. Mevcut şifrenizi girmenizi isteyecek. Şifrenizi girin ve “Onayla” butonuna tıklayın.

  “Online hesabınızı deaktif etmek istediğinize emin misiniz?

  Sipariş bilgilerinizi sonrasında görüntüleyemeyeceksiniz.

  Lütfen dikkat:
  Yasal kayıt süreleri bizi 10 yıla kadar sipariş tarihlerini, faturaları vb. sistemimizde şirket denetlemesi nedeniyle tutmamızı gerektirir.
  Bu bilgiler sizde mevcut ise kapatma izni vereceğiz.
  Kararınızı ileri bir zamanda değiştirecek olursanız mutlu oluruz!”

   

  Tchibo Hesap Silme
  Tchibo Hesap Silme

   

  Uyarıyı okuyor ve “Online hesabınızı deaktif hale getirin” butonuna tıklıyoruz.

  Hesabınız başarıyla silindi. E-bülten aboneliğiniz varsa otomatik olarak iptal edildi.