Teknosa Hesabı Nasıl Silinir

  Teknosa Hesabı Nasıl Silinir

  Teknosa Hesabı Nasıl Silinir: 2000 yılında, Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş. bünyesinde kurulan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş., teknoloji ürün ve çözümlerini tüketicilerle tek bir çatı altında buluşturan teknoloji perakende zinciridir. Teknosa mayıs 2012’de halka arz edilen şirketin hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.

  Teknosa, TV, ses ve görüntü sistemlerinden bilgisayarlara, cep telefonlarından oyun ve hobi ürünlerine, kişisel bakımdan beyaz eşyaya, teknoloji ürünlerinde yüzlerce markanın binlerce ürününü tüketicilerle buluşturmaktadır.

  Türkiye’de tüketicileri ilk defa teknoloji marketi ile buluşturan Teknosa, bugün mağaza ağı, teknosa.com ve mobil platformlarıyla Türkiye’nin yaygın teknoloji perakende zinciri konumundadır.

  2003 yılında teknosa.com’u kuran Teknosa, aynı zamanda Türkiye’de dijital dönüşümün öncülerindendir. Müşteri beklentilerine göre dijital ve fiziki kanallarını şekillendiren Şirket, kesintisiz entegre hizmet imkanı sağlayan omnichannel (çoklu kanal) altyapısını ve hizmet çatısını güçlendirmeye odaklanmaktadır.

   

  Teknosa Hesap Silme

  Herkes için Teknoloji” felsefesiyle ile hareket eden Teknosa, bu felsefeye o kadar bağlılar ki kesinlikle üyelerin hesap silmesini gerçekleştirmiyorlar. Resmi sitesindeki açıklaması aşağıdadır.

  “Teknosa.com’da üyelik iptali yapılmamaktadır. Herhangi bir bildirim almak istememeniz durumunda üye girişi yaparak İletişim İzinleri adımından e-posta, sms ve telefon seçeneklerini iptal edebilirsiniz”