Todoist Hesabı Nasıl Silinir

  Todoist Hesabı Nasıl Silinir

  Todoist Hesabı Nasıl Silinir: Todoist, yaşamını düzene sokmak, yapılacaklar işlerinizi planlamak, liste oluşturma ve yönetmenizi sağlayan bir görev yöneticisi uygulamasıdır. iOS, Android,, macOs, Windows ve Chrome başta olmak üzere 10+ platformda senkronize çalışıyor. Birçok platformda kullanılabilir olması yanı sıra çevrimiçi çalışması, tasarımı ve ücretsiz sürümünde çok fazla fonksiyon sunuyor.

   

  Todoist’i kullanabileceğin durumlar:
  • Görevleri aklına geldiği anda ele alıp, organize et.
  • Hatırlatıcılar ve süre sonları ile teslim tarihlerini hatırla.
  • ‘‘Her Pazartesi’’ gibi tekrarlanan bitiş tarihleri ile kalıcı alışkanlıklar edin.
  • Başkalarına görev atayarak projeler üzerinde işbirliği yap.
  • Öncelik seviyeleri ile görevlerinin öncelik sırasını belirle.
  • Kişiye özel verimlilik trendleri ile gelişimini takip et.
  • Gmail, Google Calendar, Slack, Amazon Alexa ve daha bir çok platformu entegre et.

   

  *Todoist Premium faturalandırması hakkında*:
  Premium kullanmaya karar verirsen, ödeme Google Play hesabında yansıtılır, ve hesabın mevcut dönem bitiminden 24 saat önce yenilenmek üzere ücretlendirilir. Aylık veya yıllık ödeme arasında seçim yapabilirsin. Otomatik-yenileme talimatını satın alma işlemi sonrasında Google Play ayarları üzerinden dilediğin zaman devre dışı bırakabilirsin.

   

   

  Todoist Hesabımı Nasıl Silerim

  Todoist hesabınızı mobil uygulamasından kapatmak için mobil uygulamayı açın ve “Menu > Ayarlar > Hesap > Hesabı Sil” adımlarına sırasıyla tıklayın.

   

  Todoist Hesabı Nasıl Silinir
  Todoist Hesabı Nasıl Silinir

   

  Hesabını silmenin kalıcı bir eylem olduğunu okuduktan sonra “Sil” e tıklayın. Gelecek ekranda şifrenizi girin (Eğer Google veya Facebook ile kayıt olduysanız Hesap ayarları içerisinden bir parola belirlemeniz gerekiyor) ve “Kalıcı Olarak Sil” e tıklayın.

  Todoist hesabınız silinmiştir.

   

  Todoist hesabınızı web sitesinden kapatmak için internet sitesinde oturum açın ve sağ üst bulunan “dişli çark > ayarlar” adımlarına tıkla. Sayfanın alt kısmında bulunan “Todoist hesabımı sil” butonuna tıklayın. Kısa yoldan ulaşmak için sitede oturum açtıktan sonra https://todoist.com/prefs/account/delete  bağlantı adresine tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın.

  Ekranda şifrenizi girin (Eğer Google veya Facebook ile kaydolduysan Hesap ayarları içerisinden bir parola belirleyebilirsin.), todoist hesabınızı silme sebebinizi girin ve “Hesabımı Sil” butonuna tıklayın.

   

  todoist hesap silme
  todoist hesap silme

   

  Todoist hesabınız kalıcı silinmiştir.