Topface Hesap Silme

  Topface Hesap Silme

  Topface Hesap Silme: 2015 tarihinde kurulan Topface, dünyanın her tarafından ortak ilgi ve aktiviteleriniz olan kız ve erkek arkadaşlar ile tanışıp buluşma imkanı sunuyor. Aylık 9,2 milyondan fazla ziyaretçisi olan Topface ve web sitesinde 10 milyondan fazla kayıtlı üye bulunmaktadır.

   

  Topface Hesabı Nasıl Silinir

  Eğer ücretli ( VIP ) aboneliğiniz varsa Google Play Store / App Store üzerinden iptal etmelisiniz. Topface hesabınızı silmek ile VIP üyeliğiniz kapatılmaz ve ücretlendirme devam eder. Abonelik yenilenmeden iptal işlemini gerçekleştirin.

  Google Play Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store’u. açın.
  2. Doğru Google Hesabı’nda oturum açıp açmadığınızı kontrol edin.
  3. Menü Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
  6. Talimatları uygulayın.

  App Store Üzerinden Abonelik İptal Etme
  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Adınıza dokunun.
  3. Abonelikler’e dokunun. (“Abonelikler”i görmüyorsanız bunun yerine “iTunes ve App Store”a dokunun. Apple Kimliğinize, ardından Apple Kimliğini Göster’e dokunun, giriş yapın, aşağı kaydırarak Abonelikler’e gidin ve Abonelikler’e dokunun.)
  4. Yönetmek istediğiniz aboneliğe dokunun.
  5. Aboneliği İptal Et’e dokunun. Aboneliği İptal Et seçeneğini görmüyorsanız abonelik zaten iptal edilmiştir ve yenilenmez.

   

  Topface Profilimi nasıl silerim?

  Topface uygulamasında hesabınıza giriş yapın ve Profiliniz açın ve sırasıyla “Ayarlar > Hesap > Kalıcı Olarak Sil” adımlarına tıklayın. “Hesabı sil“i seçin ve devam edin.

  Topface hesabınızı web sitesi ile silmek isterseniz hesabınıza giriş yapın ve https://topface.com/delete-profile/ adresine tıklayın veya kopyalayıp web tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Topface hesabınızı neden silmek istediğinizi belirtin devam edin. Topface hesabınız silinmiştir.