Tosla Kart Hesap Silme

Tosla Kart Hesap Silme

Tosla kart, herhangi bir bankada hesabınız olmasa da, para göndermeye, almaya ya da ATM’den para çekmeye yarayan bir uygulamadır. . Kullanıcı açısından da çok rahat bir kullanışı olan ve hızlı bir sistem. Tosla kart hesap silme işine geçmeden biraz daha açıklamak istiyoruz.

Tosla Kart, Tosla hesabındaki bakiyeni dijital ya da mağaza ödemelerinde kullanmanı sağlayan, ön ödemeli bir kart. Tosla ile yaptığınız tüm işlemler ücretsizdir. Tosla, ödeme yapmanız gereken durumlar da veya para gönderip almak gidi işlemleri yapmak çok kolay. Tosla uygulaması, herhangi bir sosyal medya uygulamasında olduğu gibi paylaşım yapabilir ve arkadaşlarınla iletişime geçebilirsin.

Tosla Kart Hesap Kapatma

Tosla kart hesabımızı uygulama üzerinden silebiliyoruz.

– Tosla uygulamamızı açıyor ve sol üstte bulunan profil simgesine tıklıyoruz.

– Daha sonra sırasıyla Ayarlar> Hesabını Kapat sırasıyla tıklıyoruz.

– “Son kararın mı? Hesabını kalıcı olarak silmek üzeresin.

Bir yanlışlık olmasın! Bu işlem tüm hesap bilgilerini kalıcı olarak silecek ve Tosla’ yı kullanmak istersen yeniden kayıt olman gerekecek” uyarısını okuyor ve “Hesabı Kapat” yazısına tıklıyoruz.

tosla kart hesap silme
tosla kart hesap silme

– Bizden şifre istiyor. Uygulama üzerinden Tosla hesap açtığımızda belirlediğimiz şifreyi giriyor ve Tosla kart hesap üyeliğimiz iptal oluyor