TransferWise Hesabımı Nasıl Silerim

  TransferWise Hesabımı Nasıl Silerim

  Gerçek döviz kuru ile 40 para biriminde paranızı tutabileceğinizi ya da dönüştürebileceğiniz çok düşük maliyetle ve hızlı bir şekilde yurt dışına para gönderin, para alın. “TransferWise Hesabımı Nasıl Silerim” yazımızla TransferWise hesabınızı silmeye çalışacağız ama önce TransferWise nedir bir bakalım.

  TransferWise, işletmelere, yabancı öğrencilere, serbest çalışanlara ve göçmenlere uluslararası yaşamda yaşayan kişilere çok düşük bir maliyet avantajı ile rahat ve güvenli para almak, göndermek ve harcamak için idealdir.

  TransferWise ile anlık döviz kuru üzerinden yurt dışına para 8 kat daha ucuz para gönderebilir – alabilirsiniz. Ücretsiz bir çoklu para birimi hesabı edinebilirsiniz.

  TransferWise ile yurt dışındaki birine para gönderin, başka ülkedeki bir fatura, ipotek veya kredi borcu ödeyin. Paranızı 40+ para birimlerinde tutun ve yönetin.

   

  TransferWise Hesabımı Nasıl Silerim
  TransferWise Hesabımı Nasıl Silerim

  TransferWise Hesabımı Nasıl Kapatabilirim

  TransferWise hesabınızı iptal etmek için isteğinizi canlı sohbet yoluyla veya
  support@transferwise.com adresine e-posta adresine hesabınızı silme talebinde bulunun. Ayrıca e-posta içine üyelik bilgilerinizi ve TransferWise üyelik numaranızı da ekleyiniz.

  Hesabınız silindiğinde hesap bilgilerinizin hepsi silinmiyor. Tamamen silinmesi 6 yılı buluyor https://transferwise.com/tr/help/23/veri-ve-guvenlik/2932638/verilerimi-ne-kadar-sure-depoluyorsunuz

  Hesabınız ile ilgili başka bir başka bir sorunuz varsa cevabını  https://transferwise.com/tr/help/12/profil-yonetimi bağlantı adresinden bulabilirsiniz.

  TransferWise ile ilgili başka bir başka bir sorunuz varsa cevabını https://transferwise.com/tr/help/ bağlantı adresinden bulabilirsiniz.